Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért kell ebből problémát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ebből problémát csinálni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban barátom elkezdett féltékenykedni minden ok nélkül megjegyzem. Van egy nagyon közeli srác, akivel szintén sok időt töltök együtt, aki egyébként meleg, de barátom előhozakodik a féltékenykedésével. Konkrétan olyanokat mond, hogy akkor se találkozzak vele, mert ő nem ismeri és mi van ha megjátssza hogy meleg (nem tudom ilyet hogy lehet megjátszani :D) és a háta mögött bizos többiek is vagyunk mint szimpla barátok.

Ezerszer elmagyaráztam neki, hogy ennek a srácnak még barája is van, szóval már ebből az okból is kifolyólag lehet arra következtetni, hogy nincs semmi megjátszás a háttérben. Egyszerűen rosszul esik, hogy nem hisz nekem.

Amikor találkoztam a barátommal, direkt elhívtam a srácot, hogy tőle is megtudja, hogy a semmiért csinál ekkora felhajtást. Erre barátom azzal fenyegetőzött, hogy meg fogja verni, ha még egyszer a közelemben lát.


17/L


2016. nov. 6. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Az előbb volt egy hasonló kérdés ilyesmi sztorival, azt lehet a meleg srác írta :D

Amúgy a barátod elég nagy gyökér lehet már bocs..

2016. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!