Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátnőm nem tudja fizikalag kimutatni az érzéseit. Néha úgy érzem mintha nem is szeretne, de ő ennek ellenére azt mondja, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Gyakran csókolgatom a nyakát ,az arcát ,a vállát , de ő csak elmosolyodik es semmit nem ad vissza.
2016. nov. 8. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
többfajta szeretetnyelv létezik elvileg. Van akinek ebben nyilvánul meg mint amiben neked, van akinek másban. Ha gondolod járj utána. De mindenképp beszéld meg a bnőddel hogy neked ez fontos, és örülnél ha viszonoznál. Ezért jár kompromisszumokkal a párkapcsolat, mert lehet neked meg az nem olyan fontos ami neki igen.
2016. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
viszonozná* :D
2016. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez teljes mertekben igy van , ahogy irod o a verbalis utat jarja jobban en a fizikait. Beszeltunk is mar rola , de azt mondta , hogy sosem volt olyan ,,tapados" lany. Es nem varhatom el tole es nem is akarom , hogy kenyszerbol ugymond piszilgasson
2016. nov. 8. 22:51
 4/7 anonim ***** válasza:
pedig szerintem egy kapcsolat ilyen, mindketten hoznotok kell áldozatot egymásért, hogy egymásnak jók legyetek. Én ha tudom hogy mi tetszik a páromnak, még ha nem is tudom olyan átérzéssel csinálni, csinálom mert tudom hogy neki nagyon sokat jelent.:D
2016. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és cserébe ő kéretlenül fogja nekem csinálni azt ami nekem nagyon jól esik:D
2016. nov. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Van olyan, hogy pszichoszexuális érettség. Vsznű, még fiatal, nem elég érett ehhez. (Kb. 26 év a nőknél, akkor járnak csúcsra.)
2016. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, de szamomra erthetetlen , hogy ha szeret annyira mint en ot , akkor hogy nem erzi azt a kesztetest arra , hogy csokolgasson mint en.
2016. nov. 9. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!