Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudom kimutatni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kimutatni hogy NEM vagyol egy srácba szerelmes, csak birom? Milyen mimikával, szavakkal?

Figyelt kérdés
Félek, hogy félreértette az érzéseim

2015. okt. 22. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van pacsi ✋✋
2015. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Benhb válasza:

Ha tényleg nem vagyol szerelmetes a srácba, akkor csak egyszerüen vágd hozzá hogy "Birom a burád haver, de ne hogy túlgondold, más pasi tetszik nekem"

A pasik a legwgyszerübb modot szeretik mindenben. Minél egyenesebb amit mondasz annál jobb.

2015. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, és primitívnek tartom az olyan pasikat akik már egy hétköznapi mosolyt is félreértenek. A másik véglet pedig ha egy csajra folyton rárepül egy fiú, aki a lánynak nem tetszik és ugye a srác egyre bátrabb, ölelgeti stb ami gondot okoz ha épp a közelben van a másik fiú aki éppen bejön a lánynak, de emiatt inkább nem közeledik felé.
2015. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2015. okt. 22. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:

az alábbi szavakat utánozd az ajkaddal amikor a rá nézel: "nem vagyok beléd szerelmes, csak bírlak"


Szerintem meg fogja belőle érteni. Néha gondolhatnátok arra, hogy beszéltek, hiszen ez emelt ki minket az állatvilágból.

2015. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!