Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudatalatti plátói szerelemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatalatti plátói szerelemben küszködöm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Próbálok rövid lenni. :) Van egy barátnőm, akit nagyon szeretek, lassan egy éve együtt vagyunk, viszont van egy problémám: folyton az egyik lány osztálytársamról álmodok (mosr volt kb. az 5-6.), ahol vagy együtt vagyunk, vagy összejövünk. Annyira nem rajongok érte, viszont elég sexy ő is, de én hű szeretnék lenni a barátnőmhöz. Nem gyakran álmodom ezeket. Mostanában álmodtam 2-őt a legelső meg kb. idén április-májusban volt, de az összes lány közül mindegyik álom vele. A legutóbbi álmomban az osztállyal mentünk valahova busszal, álltunk a buszon, és valahogy megcsókolt, és azt mondta "Ez volt minden álmom." és ezt ő, nem én, és még utána emlékszem, hogy nem tudtam hogyan mondjam el a barátnőmnek... Tudtok nekem segíteni mi lehet ez?

2016. nov. 14. 22:24
 1/8 A kérdező kommentje:
16/F
2016. nov. 14. 22:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten bejön neked, ez a kulcs.Te is bejössz neki?
2016. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy bejövök-e neki, szerintem reménytelen ügy, bár én szerintem nincsen lehetetlen. Nem is nagyon szoktam beszélni vele.
2016. nov. 14. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:

1.) Igen, bejön neked, vonzódsz hozzá, ezért álmodsz ilyeneket.


2.) Amíg ott a barátnőd, addig jó lenne, ha ez álom is maradna. Ha meg meg akarod d*gni a csajt, és már azon filozofálsz, hogy végül is nincs lehetetlen, akkor legalább szakíts a barátnőddel előtte.

2016. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az lett volna a lényeg, hogy te tudsz-e róla.Valószínűleg azért álmodsz róla mert valamilyen szinten bejön neked és bár van barátnőd, de tudat alatt eljátszol a gondolattal, hogy mi lenne, ha.
2016. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
"Ébren" sosem gondoltam rá, és nem játszottam el még a gondolattal.
2016. nov. 15. 06:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Álmod,a vágyakozásodról szól.

Semmiképpen nem jósálom!

Nem ajánlom,hogy barátnőd lelkivilágát felháborítsd az álmod kifecsegésével!

2016. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenkinek ment a zöld kéz:)
2016. nov. 15. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!