Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kinek hogy reagáltak a szülei...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy reagáltak a szülei mikor először ott akartatok aludni a barátotoknál? 17/L

Figyelt kérdés

Lassan egy hete, hogy felettem a kérdést, amitől minden szülő fél, hogy egyszer a lányuk megkérdezi. Az a bizonyos "ott aludhatok a barátomnál?"

Nos egyáltalán nem fogatták jól a kérdést.. akárhányszor felhozom a témát, mindig a korommal jönnek meg hogy ne csesszem el az elsőt stb.

Pedig elvileg nagyon kedvelik a barátomat, bár még annyira nem ismerik. Ha azt írjátok hogy jobban meg kell ismerniük, hát akkor a 2 év múlva is folyamatban lesz ugyanis kollégista és csak hétvégente tudom hazahozni, de nyilván engem is meg akarnak ismerni az ő szülei így minden héten másnál vagyunk.

Nem tudom, hogy tudnám őket megpuhítani. Valakinek valami nagyon jó ötlet?



2016. nov. 16. 20:51
 1/10 anonim válasza:
8%
Hány éves vagy?
2016. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Szegény szüleim úgy örülnének egy ilyen kérdésnek, de soha nem lesz párom, így ebben nem leszek benne. :D


Annyit tudok mondani, hogy várjatok, maximum. Ennyi. Még amúgy is korai ez, 17 évesen még nem kéne koitálni, de mindegy.

2016. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se fogadták jól, de szerintem csak idő kérdése. Ha látják, hogy tényleg komoly a dolog, akkor (ha van egy kis eszük) nem fognak a kapcsolatotok útjába állni. Így kezdtem én is 15 évesen a barátommal és lassan három éve vagyunk együtt, úgyhogy biztosíthatlak afelől, hogy ha a srác tényleg akarja a kapcsolatot, akkor nem a szüleiteken fog múlni.:) Minket se engedtek együtt aludni, három hónap után is csak úgy alhattam ott, hogy a szüleinek is otthon kellett lennie (akik amúgy közel sem ilyen szigorúak, szóval szinte mindegy volt, hogy ott vannak-e, vagy sem), előtte meg úgy mehettem el velük nyaralni, hogy külön ágyban kellett aludnom.:D
2016. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 izzabbell válasza:
87%
Nálunk ez pont fordítva volt és valójában én soha nem tettem fel ezt a kérdést nekik. A barátom munkából jött oda hozzánk úgy egy hónappal az után hogy összejöttünk (ezelőtt mondjuk még egy hónapig nem adtam be neki a derekam mert előtte eléggé tropára tett egy másik srác)és eléggé fáradt volt. Szóval filmnézés közben bealudt nekem pedig nem volt szívem felkelteni így végül is ott aludt nálunk. Másnap rákérdeztek a szüleim hogy "Itt aludt a barátod?" én meg annyit mondtam hogy "Nagyon fáradt volt." és szerencsére olyan fordulatot vett a dolog amire nem számítottam. Nem akadtak ki. A korodról pedig annyit hogy én 16 éves voltam amikor elvesztettem a szüzességem és szerintem 14 felett kortól független hogy mennyire különleges az első vagy mennyire nem. Végérvényben a te döntésed mikor és hol, a szüleidé meg hogy elfogadják és akkor megbeszéled velük, vagy nem és akkor a hátuk mögött teszed.
2016. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A legkevésbé sem volt gond, sőt szerintem azt sejtették hogy lefekszünk
2016. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#3 nem azt irta a kerdezo hogy le akar fekudni vele csak ott aludni.
2016. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

17 évesen én bejelentettem a szüleimnek,hogy költözök a párommal.:D

Apám teljesen kiakadt,anyukám támogatott,bár nekem anyukám véleménye volt a fontos,mivel vele éltem addig.

Ennek már 4 éve :)

Az első itt-ott alvás dolog nem is tudom,hogy hány éves koromban történt.Persze nem aludhattunk egy ágyban,de ez 2-3 alkalom után megváltozott.

Aztán amint fentebb írtam mi 17 évesen összebútoroztunk :)

21/l

2016. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
"Análozni is akartok LÁNYOM :O ??" - Mom
2016. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Pont egy hete kérdeztem meg anyukámtól, hogy ott aludhatok-e 8 hónap után.(17 leszek) Elsőnek nemet mondott, majd másnap rávágta, hogy oké legyen, hétvégéken ottaludhatok, és azért mondott nemet, mert nehéz elfogadnia hogy már nem vagyok kicsi.:)
2016. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Akkora sotetek a szulok eskuszom. Egyik valaszolora reagalva, mitol jobb az ha otthon vannak a szulok mikor ott alszol? Nem fognak a szobaban allni allandoan. Tulsagosan komolyan veszik ezt a dolgot, na meg azt kepzelik hogy szexelni csak ejjel lehet, aztan amugy barmikor megtortenhet mikor együtt vagytok. Ekkora baromsagot.


Amugy en 18 voltam es tokre nem emlekszem mit mondtak. Szerintem meg sem kerdeztem mert az elso alkalom amikor egyutt aludtunk egy barati kirandulas volt, ahol NYILVAN kozos szobank volt, de errol ok nem tudtak szerintem. Legkozelebb mar csak bejelentettem hogy ott alszom. Nem volt semmi reakcio. Csak mikor hazamentem kezdodott a kiseloadas a vedekezesrol, nade 18 evesen, anya, komolyan?! Elotte sosem beszeltunk errol. De mi honapokig aludtunk egyutt mielott tenyleg lefekudtunk volna. Szoval nem volt indokolt az aggodalmuk...


En a helyedben megmondanam hogy nem csak ejjel tortenhetnek dolgok, felesleges tiltaniuk az egyutt alvast mert ha ti le akartok fekudni akkor le is fogtok. Akarmikor mikor egymasnal vagytok. De nem tudom milyen a viszonyod veluk. De nem vagy mar gyerek. Mondd meg hogy fel vagytok keszulve, tudtok mindent a vedekezesrol stb. Bar attol is fugg mennyi ideje vagytok egyutt. Esetleg azt is megmondhatod hogy az elso alkalom egyaltalan nem akkora szám hogy ekkora balhet kelljen belole csapni. Nem tudom. Gaz ilyeneket beszelni veluk de mashogy nem lehet, csak oszinten.

2016. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!