Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izzabbell kérdése:

Mit csináljak ha még mindig jobban szeretem mint egy barátot, de kevesebbet érzek iránta szerelemnél?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Igen, mondhatjátok milyen fiatal és éretlen és hogy ez a párkapcsolat kérdés ebben a korban még komolytalan. Szerintem nem. Több mint két éve együtt vagyok már a barátommal, aki 21 éves. Mindig is az érettebb srácok fogtak meg, mivel kiráz a hideg a fiatal szinte még szellemileg és testileg is (számomra) gyermeki szinten lévő korosztályomtól. Szeretem őt, de már nem úgy. Nagyából már fél éve ebben a dilemmában vagyok hogy szakítsak vele úgy hogy nincs más és legyek egyedül, vagy maradjak vele és csendben szenvedjek. Ez mondjuk egy kicsit erős, de vannak olyanok amik engem már eléggé zavarnak vele kapcsolatban pl. Nem élvezem a szexet. (Egyszerűen nem értem hogy velem van a baj vagy tényleg vele?) Sokszor olyan gyerekesen és értelmetlenül viselkedik amit egyszerűen nem értek. Korától fogva én többet várnék. Vagy hogy olyanokban hazudik amikben fölösleges és teljes mértékben értelmetlen.


Mindig is érettebbek éreztem magam a korosztályomnál. És én fontosnak érzem hogy egy párkapcsolatban értelmesen tudjanak beszélgetni a partnerek. Ő ugyebár jóval idősebb nálam én ennek ellenére is sokszor úgy érzem nem elég idős. Szeretném ha képes lenne oda figyelni rám, meghallgatni és nem csak megvenni mindenféle hülyeséget, amivel egyébként szerintem az elbillent mérlegünket szeretné egyensúlyba hozni.

Ennek ellenére is valahogy nehéz magam elképzelnem nélküle. Nagyon ragaszkodó vagyok, bármihez képes vagyok ragaszkodni, ez valószínűleg abból fakad hogy sok embert és sok mindent elveszítettem már.


Ismétlem szeretem őt "de"... És szerintem ez a "de" nem normális egy párkapcsolatban. Vagy lehet hogy túl reagálom?

Ti mit tennétek a helyemben?


Kérek szépen mindenkit hogy normális, értelmes válaszokat adjon! Előre is köszönöm! :)



2016. nov. 16. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem először próbáld meg vele megbeszélni ezeket a dolgokat, mondd el neki is hogy mi a problémád és ha később sem változik semmi akkor gondolkozz el rajta hogy talán nem érdemes együtt maradni így.
2016. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elmondom őszintén. Én is eléggè ragaszkodó vagyok de nekem nincs is mibe.

Szóval nektek ott az előny h leültök és megbeszélitek.

Mond el neki az aggályaidat, készíts listát.

Peldául arról miket szeretsz benne és miket nem.

A többség döntő szerintem.

Mond el neki h a gyerekességből vegyen vissza adj egy könyvet neki.

Én is más voltam mindig.

Én például rettentő komoly és dedós vagyok egyszerre.

Na de én nehezen jövök ki sokakkal mert nehezen barátkozom meg elég hazudós is lettem mert a sok szemétség velem szemben ilyenné tett.

Így csesztem el egy lánnyal, hazudtam neki tök értelmetlenül.

Túlzottan lezártam a világomat és...

De én nagyon fura vagyok, vannak itt játékok a szobamban mindenféle, vicckönyvek de közben akad egy csomó komoly dolog is.

Én például ha megnézek egy olyan filmet mint az új Robotzsaru elég komolyan tudok róla beszélni is, társadalni szempont stb; Próbálok úgy vegyesen foglalkozni a dolgokkal meg közben ha lenne egy lány tuti lennék romantikus is.

De túl sok mindent csesztem el ahhoz, pedig van egy csomó számom amit a lány tuti nem hallott még és a hodeg rázna.

Keszítenék neki vmi desszertet, leoltanám a lámpákat mert van ilyen romantikus oldalam is és bár még csak 1 csaj volt meg úgy azért úgy is szeretnék már vmit.

Csak nem tudom mit csináljak már minden zavaros lett az életemben.

Tudom ha lenne egy csajom szórakoznánk egy csomót közben két vmi között beszélgetnénk vmi erdekesről is.

Szóval ertem amit te is szeretnél, hogy mit hoáyolsz a barátodtól, úgyhogy beszéld meg vele, próbáljatok vmi egyensúlyt kialaķítani amiből mindketten jól jöttök ki.

Egy párkapcsolat nem arról szól hogy alárendeljük a másikat a magunk kívánalmainak, persze mondjuk ha drogos nem is süllyedünk mellé inkább segítjük.

Nekem például egy csomó segítségre van szükségem az élet számos területén úgyhogy egy nyitott lelkű barátkozós barátnő illene hozzám.

Tudod ez olyan h alszotok egy ágyban, de külön matracon, amelyik épp kényelmes nektek.

Érted? Beszéljétek meg egy tea mellett ;)

2016. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. nov. 17. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!