Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy fiú aki leszar Segitseg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú aki leszar Segitseg mit kell ilyenkor csinalni ha nagyon tetszik de leszar?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki nagyon de nagyon tetszik de leseszar a legjobbaratnommel igen jobban vannak es sokat szoktak beazelgetni es probalok beleszolni a beszelgetesbe hogy haho en is itt vagyok vegyetek eszre kb mindig ez van

Nemtudom hogy kene kozeledni mert meg sosem volt ilyenem es fogalmam sincs hogy kell a lanynak egy fiuhoz kozelednie segitsetwk kerlek


2016. nov. 16. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
és mivan ha rá irnál? :)
2016. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj ennyire rá. Lehet, hogy te nem jösz be a srácnak :/ (erre is fel kell készülnöd). Ne vidd túlzásba. Ne szólj bele, ha látszólag ketten szeretnének beszélgetni. :) Néha szólitsd meg te a fiút. Esetleg javasold a fiúnak, hogy menyjetek el hármasban valahova, de (okosan! Ne tapadj rá!) maradj mindig közel mellette és figyeld amit mond. :) Ne felejtsd el azt se, hogy jobb lenne előbb egy bensőségesebb, baráti kapcsolatot kialakítanod vele és nem azonnal a világmegváltáson gondolkodni.

De amúgy nehéz úgy válaszolni, hogy nem tudom hány éves (szerintem 12 és 14 között valahol. :D )

2016. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de a leírtak alapján 2 verzió van.Vagy csak jó barátok, te meg egyszerűen nem érekled (amit kétlek), vagy azzal a lánnyal akar összejöni, mivel ő érdeki.

Mivel sanszos, hogy a 2. verzió a helyzet, így azt írom, hogy lépj tovább!Felejtsd el!Csak pótkerék vagy, de ezt érzed te is.

Még egyszer ne haragudj, de úgy fest, hogy ez az ábra!

2016. nov. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Javítom a pótkereket 5. kerékre.

2016. nov. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!