Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » En írják először vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En írják először vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki rám irt es mondta hogy szimpatikus vagyok neki. Elkezdtünk beszélgetni, ismerkedni... másnap újra beszéltünk de két napja en írok rá. Szerintetek ez azt jelenti hogy mar nem érdeklem őt vagy csak felnagyítom a dolgot? Mert gondolkoztam hogy lehet addig nem volt meg ideje rám írni ...vagy nem tudom ...

2016. nov. 21. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj ha te írsz rá de ha már jól ismeritek egymást egyszer kipróbálhatod hogy rádír vagy meg is kérdezheted tőle hogy rádírna-e de ne most majd ha jóban vagytok.
2016. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írj te neki, lehet hogy ő nem mer, én is ilyen vagyok :D

de azért ne te írj neki mindíg, párszor még írj neki ha ő utána nem ír akkor hagyd :D

2016. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. nov. 21. 19:59
 4/4 anonim válasza:
Ne írj neki most te 2 napig. Hátha, ő ír...
2016. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!