Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, szeretitek a verekedős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek a verekedős fiúkat? Nem az olyanra gondolok, aki titeket bánt, hanem másoknak nekimegy, ha kell (vagy csak féltékenységből)?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 09:52
1 2
 1/11 NudliHercegnő ***** válasza:
95%
Engem ez kifejezetten taszít, ki nem állhatom, ha valaki erőszakkal akar megoldani valamit.
2016. nov. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Sőt, nekem ez taszító.

Nekem ciki lenne, ha a párod verekedne valakivel, én ezt olyan dolognak tartom, amit általában a buta, primitív emberek csinálnak. Láttam már ilyet párszor bulikban, és valóban nem túl értelmiségi lények voltak, akik így viselkedtek. Én égnék egy ilyen férfival.

2016. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Gyülölöm, az eröszak csak eröszakot szül. Semmi értelme.
2016. nov. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem..félnék tőle😮
2016. nov. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem:)
2016. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugy kimondottan nem szeretem, de nem zavar. Teny, hogy nem az eroszak a megoldas, de en is kerultem mar olyan helyzetbe, ahol nem volt mas megoldas es akkor nem ereztem cikinek vagy barmi ilyesminek.
2016. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

Meglehet hogy szeretem. Mondjuk ez az adott helyzettől függ. Pl ha miattan (fétékenységből ahogy említetted) akkor asszem tetszene. De persze valamennyire leszúrnám hogy mit csinált de legfőbbképpen örülnék neki

14/l

2016. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nemigen, szerintem én is félnék tőle mint 4-es
2016. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki verekedős az általában a barátnőjét is veri.
2016. dec. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Imádnám, néhanapján megkérném, hogy nekem is zúzzon le néhány sallert.
2016. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!