Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek milyen ha egy 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ha egy 15 éves lánynak 14 éves a barátja? Nem gáz? Valakinek van még hasonló?

Figyelt kérdés

2016. dec. 2. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van még iylen.


De nekem volna egy kérdésem! Ha "gáz", akkor mi van? Mi történne? Erre nagyon kíváncsi vagyok, mi történik, akkor ,ha "gáz", vagyis "nem felel meg pár ember ízlésvilágának". Mi történik ilyenkor az adott "párral"?

2016. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor szokott problémát jelenteni és akkor gáz ha a 14 éves az még gyerekes nagyon, és semmi jelét nem mutatja annak hogy érett egy kapcsolatra.
2016. dec. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
és sajnps eléggé igaz h 14évesen a fiuk még eléggé gyerekesek...szoval inkább korodbeli v egy két évvel idősebb fiut keress.
2016. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az osztálytársam is egy nála egy évvel idősebb csajjal jár,nagyon jól megvannak,11 hónapja járnak.:)

Embere válogatja,hogy milyen lesz a kapcsolat.Ha a fiú túl gyerekes még,akkor nem érdemes kapcsolatot kezdeni vele..ha meg komoly a gyerek,akkor hajrá!;)

2016. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

"és sajnps eléggé igaz h 14évesen a fiuk még eléggé gyerekesek...szoval inkább korodbeli v egy két évvel idősebb fiut keress."


O máj gád (gondoltam így érthető)

Csak fogom a fejemet... Hagyom is ezt a kérdést, mert az ilyen válaszok csak destruktívak az ember számára, aki nem hisz a szemének...

2016. dec. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az igaz, hogy ilyen fiatal korban még sokkal jobban számít a korkülönbség, mint majd pár évvel később . az pedig szintén, hogy ilyen korban a lányok hamarabb "érnek" úgymond, legalábbis átlagban, így az a megszokottabb, hogy inkább az 1-2 évvel idősebb fiúk társaságát keresik .


ez azonban nincs kőbe vésve, nem ismerünk titeket, ha jól működik a kapcsolat, ebből az 1 évből + - semmi nem következik, akár a 14 éves fiú is lehet érettebb, mint a 15 éves lány, szóval ez nem gáz, nem is tűnik fel senkinek szerintem .

2016. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

1 ev van koztetek az eg szerelmere 😡😡😡

Masok itt 15 eves korkulombseggel tesznek fel kerdest...

Es ha gaz? Akkor szakitotok? Mert neten azt irta gaz? Akkor inkabb az a gaz ha ilyen felfogassal kapcsolatot akarsz!

2016. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Juj, hát ez nagyon gáz. Hihetetlen, szégyelld magad. Remélem ezért még kitagad a családod.
2016. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 év.. látam olyat itt hogy korodbelibvl, bakker 1-2 év híján még évfolyamtárs is lehet nem hogy korodbeli..
2016. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már az maga gáz, hogy 15 éves létedre barátod van, a 14 éves gyereknek meg megtiltanám, hogy ilyesmivel foglalkozzon!!
2016. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!