Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert tenne ilyesmit a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tenne ilyesmit a volt baratom?

Figyelt kérdés
Kb. egy honapja szakitottvelem masodszor a baratom, miutan hosszabb idon keresztul parkapcsolatban voltunk, igaz az elso es masodik szakitas kozott ket honap telt el. A masodik szakitas utan, az elsovel ellentetben, nem kerestem, nem irtam neki, kesz vagyok lezarni a dolgot. Ma ujra lattuk egymast (nem akarattal)s irt utana egy uzenetet, amellyel azt sugallta, hogy bar igy is boldog, de boldogabb lenne, ha nem lenezoen szemlelnem ot, de nem tudom maskeppen, mert eleg egyszeruen kiadta az utamat mindket szakitasnal (persze az elsonel jott, hogy ujrakezdjuk). Barat se tudok vele lenni,egyelore nem is akarok, de tudom, hogy o ezt is szeretne. Viszont ami igazan felidegesitett az az volt, hogy valoszinuleg a reakkciombol azt vagta le, hogy nem vagyok boldog. S ezt igy meg is irta nekem, s hogy nagyon sajnal. De nekem nincs szuksegem a sajnalatara, s igazabol a magma modjan boldog vagyok, kiegyensulyozottan elek. Ezert nem tudom felfogni, hogy valaki miert irna a volt baratnojenek azzal az indokkal, hogy o milyen boldog. En soha nem tennek ilyent.

2016. dec. 4. 19:08
 1/3 Oxidbogár ***** válasza:
Azért mert,rakás sz*r,egy érzéketlen tuskó....
2016. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel egy gyökér. Hagyd őt, az lesz a legjobb. Ne foglalkozz vele, meg a hülyeségeivel.
2016. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze ha a lány csinálná ezt egy pasival, hogy mutogatná neki mennyire boldog és látja, hogy az exe nem, és mondogatná neki, akkor az jobban el lenne nézve.

Amúgy meg egy tuskó, felejtsd el őt a fenébe.

2016. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!