Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom mindenre azt válaszolja, hogy 'az jóó' meg ilyesmit? Idegesít már.

Figyelt kérdés
Bármit mesélek, vagy mondjuk mondom neki h filmet nézek meg ilyenek nem kérdez többet, csak rávágja h 'az jóó' meg ilyenek.. már mesélni sincs kedvem h pl mi történt velem ma, mert tudom hogy ezt fogja rá írni. Szerintetek?? Idegesít már nagyon
2012. júl. 9. 10:44
 1/7 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Erős a gyanúm, hogy nem érdekli az, amit mondasz.
2012. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mesélj máshogy. Legyenek benne kérdések, tartsál közben szünetet, hogy lásd, hogy reagál az elhangzottakra. Mindenre mégsem mondhatja, hogy jóó. Vagy mesélj neki hülyeségeket. Pl. mondod a napodat, aztán beleszősz valami képtelenséget, ha nem reagál, akkor megsértődhetsz.
2012. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez az egyik legnagyobb probléma a mai tizenévesekkel, sokaknak már egyszerűen nincsenek is önálló gondolataik. Semmit nem tudnak a világról, ezért bármit halljanak is, semmi sem fog róla eszükbe jutni. Az ilyen válasz, hogy "az jóó" kb. annyit jelent, hogy "rendben, amúgy meg lövésem sincs róla". Keress egy srácot, akinek kicsit kevesebb a fűrészpor a fejében.
2012. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak untatod! Nem jó a kapcsolatotok ha mindenre eszt válaszolja és gondolom unott fejjel teszi! beszélj vele erről csak ne legyen vita belőle!
2012. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is élőben, bár ott még nem figyeltem meg, majd megnézem azt is, de ha interneten csevegünk, akkor szokott ez inkább előjönni
2012. júl. 9. 11:08
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hisztis ribi...
2012. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah, az a Az jooo" duma azt én is ismerem, én anyámnak szoktam folyton mondani, amikor jön a sok marhaságával. Ez a tipikus le vagy hányva szépen burkoltan duma. Ennek te ne nagyon örülj. Ha jó nő vagy, és akad minden ujjadra egy farok, akkor vágd ki a pi-csá-ba a palidat.
2012. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!