Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sracok, ti ossze allnatok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok, ti ossze allnatok egy ilyen csajjal?

Figyelt kérdés

Kinezet:

16 eves lany vagyok.Rovid haju (a vallamig er) barna szemu kb. 165 cm vagyok es 62 kg. Vilagos barna szinu a borom es a mellmeretem kozepes.Sminkelem magam de persze mertekkel es probalok mindig szepen oltozkodni.Fitnessezem.


Szemelyiseg:

Tudom hogy mikor kell komoly lenni es mikor viccelothetek.Ha valami gond van akkor az minel hamarabb el akarom intezni. Ha ideges vagyok vagy stresszelek akkor nm tudok konzentralni semmire. Nm vagyok agressziv es nm cigizem. Megprobalok mindenkivel joban lenni es mindenkihez kedves lenni csak van amikor rossz szavakat hasznalok es megbantok egyeseket. Nm vagyok a haragtarto tipus es tudom hogy mikor kell egy embernek megbocsajtani es mikor nm. Utalom a hazug embereket es azokat akik vaganynak tettetik magukat hogy masoknal bejojjenek. Olykor turelmetlen vagyok es kiszamithatatlan. Szeretem a konyveket es az angol meg a spanyol zenet. Szeretek tancolni es baratokkal talalkozni de nm szoktam inni az ilyen alkalmakkor.



2016. dec. 4. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet semmit leírni, ezek mindig élőben jönnek, lehet bármennyire is tökéletes valaki egy ilyen leírásban akkor is a valóság fog dönteni és a személyes beszélgetés.
2016. dec. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szimpatikusnak tunsz irhatnal

17f

2016. dec. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En 18 vagyok es nalam is szimpi lennel :)
2016. dec. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne 17/F
2016. dec. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Írj
2016. dec. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rövid a hajad :(. Egyébként lehet jól áll neked, de így a rövid haj :/.
2016. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Össze hát.
2016. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
koszi :)
2016. dec. 14. 23:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Bármi lehet :)

21F ha volna kedved beszélgetni:)

2016. dec. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek alapján teljesen rendben vagy. :)

Persze ebből nem lehet levonni mindent, ahhoz jobban meg kell ismerni hogy bővebb véleményt lehessen mondani. :)

17/F

2016. dec. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!