Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet hogy ha visszajön nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reniiike01 kérdése:

Lehet hogy ha visszajön nem lesz minden ugyanolyan. Érdemes lenne rá várni?

Figyelt kérdés
A barátommal eggyütt vagyunk már lassan 4 hónapja. Ő kint él Angliában és ott dolgozik én Mo.n élek és tanulok. Távkapcsolatba vagyunk de nem csalt meg meg semmi és én sem. Jelenleg Magyarba van és szinte minden percet eggyütt töltünk amit csak lehet de nem sokára megy vissza. Szeretjük egymást. Ő egy másfél hét múlva vissza megy és majd csak kb. 3 hónap múlva jön vissza. Én tényleg szeretem és nem akarom elveszíteni és megváltoznék érte meg várnék rá csak félek h ha vissza jön kb 3 hónap elteltével akkor minden ugyanolyan lessz-e.Félek hogy feleslegesen várok rá mert ha visszajön akkor már nem fogom érdekelni.Nem tudom mit csináljak.:( (Ő 18éves, én 16)

2016. dec. 5. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Miben akarsz megváltozni, ha minden szép és jó? :O
2016. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
erről beszélj vele
2016. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát vannak fiú barátaim (pl.:oszt.társam)és a barátomat zavarja ha beszélek velük.Pedig mondtam neki hogy én őt szeretem és nem akarok senkitől semmit és ezt a megváltozást arra értettem hogy képes lennék nem beszélni senkivel sem csak vele hogy ne veszítsem el.

És beszélnék én vele csak nem tudom hogy hogyan kezdjem el meg hogy hogyan fejtsem ki magam mert mikor a közelemben van elkezdek zagyválni és nem tudom elmondani neki hogy végülis mi az amiröl szeretnék vele beszélni.

2016. dec. 5. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, de az biztos ha kimegy ő is beszél más lányokkal. szerintem nem várhatja el, hogy ne beszél fiúkkal/osztálytársakkal

itt szerintem részéről nincsen meg a bizalom.

feltétlenül beszélned kell vele erről az egész helyzetről és hogy nem csalod meg...

2016. dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!