Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amióta gimis vagyok bekerültem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta gimis vagyok bekerültem egy olyan közegbe, amitől eddig mindig tartottam. Nagyon meg tud változtatni a középiskola, vagy van aki a társaság ellenére ugyanolyan marad?

Figyelt kérdés

Sose voltam népszerű típus, de "nyomi" se. Szóval általánosban mindig normális barátaim voltak, akik azért néha-néha ittak, voltak kapcsolataik, volt amelyik már nem volt szűz, de mind normális keretek között.

Gimiben ez egészen más. Két kategória van az osztályomban. Vagy stréberek, vagy pedig népszerűek, jófejek de 14 évesen már rég nem szüzek, 500 pasijuk volt és minden 2. hétvégén buliznak és isznak. Nagyon függetlenek és tele vannak önbizalommal.

Én egészséges önbizalommal jöttem gimibe. Szerintem a mai divat szerint öltözöm, normálisan. Többnyire szépnek tartanak, amit eddig kb én is így gondoltam.

De az új barátnőim mellett a világ legszerencsétlenebb emberének érzem magam. Eddig szerettem alacsony lenni, szerettem, hogy ha rám néznek az emberek látják, hogy nem tipikus mai lány vagyok és akik megismertek különlegesnek tartottak engem amiatt, mert még nem csókolóztam, jól tanulok, nem iszom/bulizok és sosem volt még kapcsolatom, annak ellenére, hogy sokan próbálkoznak és rengeteg helyre hívnak.

De most egyszerűen ez nem megy. Nagyon kevés lett az önbizalmam és amire eddig büszke voltam és különlegesnek tartottam, most megjátszom magam és szégyenlek önmagam lenni, csak mert más, mint a barátnőim személyisége.

Vannak tök normális, helyes fiúk, akiknek tetszem, sőt...

De én semmit se érzek irántuk. Nekem mindig azok a fiúk tetszenek, akiknek a tipikus mai lányok. Eddig bennem volt a remény, hogy biztos majd meglátja bennem valamelyik azt, amit a többi lányban nem talál, de nem...

És a fő problémám nem is ez, én tök jól megvagyok egyedül.

Főként az önképemmel van bajom, azzal ahogy saját magamat látom, és azzal, amit mutatok. A kettő egészen más.

Eddig egy tök határozott lány voltam, amióta gimis vagyok nem találom a helyem...


2015. okt. 3. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

"Eddig szerettem alacsony lenni, szerettem, hogy ha rám néznek az emberek látják, hogy nem tipikus mai lány vagyok és akik megismertek különlegesnek tartottak engem amiatt, mert még nem csókolóztam, jól tanulok, nem iszom/bulizok."

Nekem tetszik, hogy ilyen vagy. Maradj ilyen, mert nem te vagy kevesebb, hanem a barátnőid. Szerintem nem normális, ha valaki 14-5 évesen totál ellentéte a te tulajdonságaidnak..vagy akár később is. Persze a szolidabb bulizással nincs baj, de feltételezem, másnak a buli nem ezt jelenti.....Légy büszke arra, hogy ilyen vagy! :)

Ezek alapján te normális lány vagy, amit olyan srácok és emberek fognak értékelni, amilyeneket a barátnőid meg sem kaphatnak.

Hogy is lehetnek azok a lányok a barátnőid? A barátokban sok közös vonás van, de nekem úgy tűnik, ők a szöges ellentéteid.


(Azt még hozzá tenném, hogy aki már általánosban elveszti a szüzességét, az minden lehet, csak nem normális keretek között. Pi.csákat csinálnak magukból már gyerekként (Y).)

2015. okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehangolni szeretnélek, de ismertem egy lányt, imádni való volt, gyönyörű, szerény, kedves, aranyos mindig mindenkivel, alig sminkelte magát, képein nem volt kint semmije, középsuliba 1 év alatt úgy megváltozott, hogy csávója lett, arrogáns lett, 1 tonna smink, mell kint mindig, segges képek, csücsörítés és még ami a legdurvább illetve amin a legjobban csodálkoztam én is, hogy terhes lett.. Már azóta meg is szülte a gyereket, mondjuk pozitív hatással van rá, mert nem annyira beképzelt és rendes megint, de eléggé durva változásokon ment át..
2015. okt. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom írni mint az első, ne hagyd hogy befolyásoljanak, ne hagyd hogy megváltoztassanak, maradj mindig ilyen, és legyél is büszke rá, mert ezek nagyon ritka és értékes tulajdonságok a fiatalok körébe manapság..;)
2015. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szóval általánosban mindig normális barátaim voltak, akik azért néha-néha ittak, voltak kapcsolataik, volt amelyik már nem volt szűz, de mind normális keretek között. "


Eddig voltam hajlandó elolvasni. Bocsi. Bődületes...

2015. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a legnehezebb, hogy ne akarj másokhoz alkalmazkodni, mert ösztönösen meg akarunk felelni a környezetünknek. De ilyenkor a környezet nem felelősen döntő emberekből áll, hanem könnyen befolyásolható, élettapasztalattal nem rendelkező, az életet mindenféle irányban, de leginkább a lázadónak gondolt, szülőkkel szembemenő irányokban próbálgató tinikből. Néha jobb magányosnak lenni, mint egy kialakult függőséggel, véletlen gyerekkel, vagy buliban megerőszakolós emlékekkel nekikezdeni majd a felnőtt életednek. Azt megmondom neked, hogy azon senki nem emészti magát, hogy miért nem bulizott eleget 16 évesen, viszont olyan dolgokon sokan, amit inkább jobb lett volna, ha nem csinálnak meg. Nem azt mondom, hogy ne járj koncertekre, ne rúgj be, ne próbálgasd a szerelmet, nemi életet, csak mindig azt csináld, amit helyesnek érzel, amire késznek érzed magad, ne a "barátoknak" akarj megfelelni, mert a te életedről van szó, amit most alapozol meg.
2015. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek! :)
2015. okt. 3. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!