Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez mennyire gáz? Beteges?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gáz? Beteges? fiúk lányok szülők válaszát várom ha lehet a kort is irjátok!

Figyelt kérdés

szóval.18 éves srác vagyok és volt egy barátnőm. 1 évig tartott a kapcsolatunk.mert az anyósom közre játszott mindig... a lányt csak hétvégente engedte ki hogy talizzunk akkor is csak 3órára..vajon mért csinálta ezt??szóval abba a 3 oraba semmit se tudtunk csinálni..semmit.és ez a kis 3 óra is egy kávézoban tudtunk tolteni vagy a varosba setalni es ennyi tobbre soha se jutottunk..


én voltam a hülye hogy ezt 1 évig húztam???



2016. dec. 5. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Meg a lány is buta volt, hogyha nem lépett fel a drága anyuka ellen...


De azt kellett volna, hogy mind a ketten leültök vele az asztalhoz és igen is beszélni.

2016. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ha ugy volt hogy meg akartunk nezni egy filmet a moziban akk elengedte elobb. de amugy soha..szoval k*baszottul nemértem
2016. dec. 5. 17:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt igen mert szólhattál volna az anyósodnak vagy a barátnődnek hogy ez így nem oké. Más részt a barátnőd is mert nem lépett az anyós ellen. És a legnagyobb probléma meg az anyós volt amiért nem adott több időt így nem tudtátok kiélni magatokat.
2016. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a lánynak is mindig mondtam hogy szoljon neki. szolt is mindig de az anyós ilyen "anyucipicikislánya" vagy hogy mondjam
2016. dec. 5. 17:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor meg neked kellett volna fellépned és nem csak a barátnődre hagyni, hogy tegyen valamit.


Én a helyedben kb ráborítottam volna a drága mamára az asztalt, ha eljátssza ezt velem és nem hajlandó kicsit nagyobb teret hagyni nekem meg a barátnőmnek...

2016. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

18 éves létedre elég furcsának találom azt hogy neked nem esett le, miért viselkedik így az anyuka. Épp ezt akarta elérni hogy a lehetőleg legkissebb legyen annak az esélye hogy a sétán kívül más is történjen a kislányát illetően. Bár ha elég inteligens vagy, 3 óra alatt sokmindent lehet csinálni.


Miért húztad egy évig?


Mert ennyi eszed volt/van.

2016. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, az voltál/vagy, amiért neked 3 óra semmire nem elég.

Meg azért is az vagy, amiért neked egy kapcsolat értékét a találkozások ideje határozza meg.

Meg töketlen is vagy, tudod, ha két ember találkozni akar, akkor azt meg lehet ám oldani, nem kell mindig anyuci engedélye.

2016. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem irtad mennyi idős a lány. Mennyire messze laktok egymástól, ugyanis 2,5 óra alatt azért 2szer lehet rosszat csinálni. :)) Ha 15 perc alatt nálatok tudtok lenni.
2016. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a lány is 18 volt. de ebbe az egy év alatt csak 5x. volt nálunk,mert az anyuka igy engedte,tudom hogy szolnom kellett volna az anyukának,de nemértem hogy mért félti/ovja ennyire a lányt
2016. dec. 12. 21:37
 10/10 A kérdező kommentje:
a távolsággal sose volt baj csupán 15p buszozás
2016. dec. 12. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!