Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, szerintetek mennyire...

Lányok, szerintetek mennyire elitélendő az, ha egy fiú, miután egy lány kikosarazta, el kezd udvarolni a lány barátnőjének? Főleg 16 és 20 év közötti lányok válaszát várom és kort is írjatok kérlek. 20/F

Figyelt kérdés

2015. ápr. 29. 22:59
 1/10 anonim válasza:
Szerintem attol fugg, hogy mennyire kozeli baratnok... ha nagyon joban vannak, akkor talan nem a legjobb otlet 17/l
2015. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne elítélendő??

Magyarázd már meg kérlek.

...

...

...

...

...



Segítek..

...

Nem fog menni.

2015. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 TatyóKirály ***** válasza:

Ebben én se látok semmilyen kivetnivalót a fiú részéről... Kikosarazták, másnál próbálkozik. 16-20 év között nem egy életre választ az ember párt magának azért még...


Bár se 16-20éves, se lány nem vagyok.

2015. ápr. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Jártatok vagy csak próbálkoztál nála és rögtön kopintott? Nem mindegy. Ha jártatok, és igazán jó barátok, akkor rád se néz a másik lány. Ha csak próbálkoztál a másik lánynál, akkor már több esélyed van, érdemesebb megpróbálni.
2015. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ja és 20/L
2015. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem jártunk semennyit sem. Kérdeztem, hogy lenne-e kedve beszélgetni, mire ő azt mondta, hogy ha bagyon szeretnék akkor néha beszélgethetünk, de más soha nem lenne. Ezt vettem én kikosarazásnak.
2015. ápr. 30. 12:26
 7/10 anonim válasza:

nem elítélendő, de ha először a bnőmnél próbálkozik az kikosarazza majd utána odajön hozzám én is kikosarazom... "ha nem jó a ló jó a szamár" alapon hozzám ne jöjjön! azért elég szégyenletes

19

2015. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kosár pont 2 hete történt és alapból szimpatikus volt mindjettőjük, csak nyilván nem akartam egyszerre két lánynak csapni a szelet.
2015. ápr. 30. 12:57
 9/10 anonim válasza:
rosszul döntöttél :) bebuktad :) de ha nem próbálod nem tudod h fog végződni, max szarul! és? :)
2015. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok, mi lett a történet vége?
2015. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!