Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Veletek volt már ilyen? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen? Hogy végződött?

Figyelt kérdés

20/L vagyok...

És egy fiú tavaly óta osztálytársam.

Tavaly rá se néztem, nem is nagyon beszéltünk.

Soha sem találtam vonzónak, nem foglalkoztam vele.

Ebben az évben viszont elkezdtünk egyre többet, és már ott tartunk, hogy napi szinten beszélgetünk.

És arra vágyom, hogy megcsókoljon, legyen köztünk több.

De nem biztos, hogy összejönnék vele.

De mégis vágyom a fentebb említettekre.



2016. dec. 8. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
20 éves vagy
2016. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű a teendőd 1 éjszakás kaland.Ha mindkettőtöknek jó volt akkor megbeszélitek a folytatást ha nem volt oly akkor pedig dugtatok 1 jót azt ennyi
2016. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D
2016. dec. 8. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen teljesen természetes, hogy egy 20 éves nő azt sem tudja mit akar, és hogy merre van arcal :), és ezt most nem megbántás képpen mondom.


Én egy 19 éves lánnyal jöttem össze kb 3 hete (eddig is tartott a kapcsolat), végig egy suliba jártunk egymáshoz sem szóltunk soha, észre se vettük egymást és akkor JAJJ hirtelen megtetszettem neki össze akart velem jönni egyik nap a másik nap meg rájött, hogy nem is kell neki párkapcsolat :D:DD, és ez ment naponta szakítottunk-összejöttünk...szerintem addig inkább ne csinálj semmit amíg nem tudod mit akarsz, mert csak felb**ol vele másokat is.

2016. dec. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal ne kezdj. Szar lesz látni később, amikor mással kavar, pusztán azért, hogy téged bántson.
2016. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ülj mellette minden órán és akkor majd kialakul.
2016. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!