Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés, terhesség alatt! Hogy...

Vérzés, terhesség alatt! Hogy végződött? Pozitív, negatív végkifejlet egyaránt érdekel.

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok,tegnap véreztem. A doki szerint a babócával minden rendben. Nagyon aggódom... Gyógyszert szedek és próbálok pihenni. Kinek mik a tapasztalatai?
2016. okt. 12. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Túlhordás lett. :D Szedd a bogyót, pihenj és minden rendben lesz.
2016. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

39+5 hetesen szültem. :)

6 hetesen barnáztam, persze azonnal orvos, UH-n minden rendben volt és kaptam utrogestant. A barnázásnak másnapra nyoma se volt és onnantól nem volt több gond a terhességemmel.

2016. okt. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél vetélés lett a vége, de ott eleve nem fejlődött, úgyhogy hiába kaptam volna bármi gyógyszert, de barnás folyással kezdődött, majd másnap, rózsaszínes, majd élénkpiros, majd műtéti befejezés.

Második terhességemnél, ami közvetlen a vetélés után volt, a 8. héten barnáztam, gondolhatod, hogy mennyire beijedtem. Igaz, akkor összeszedtem egy nagyon csúnya fosós vírust, lehet, hogy attól volt és ráadásul külföldön is voltam... Szörnyű volt. A mai napig is bennem van az az ideg, amit akkor éreztem. De Hála Istennek semmi baj nem lett. Pár nap után elmúlt a barnázás. Egészséges gyermekem született 41. hétre.

Többi terhességemnél egyáltalán nem barnáztam.

2016. okt. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3 terhesség 3 barnázás.1-nél 11 hetesen de csak páp pisilésnél 36 hétre született,2-nál 7 hetesen kb 3 napig tartott kaptam rá utrogestant 38+3 hétre született,most pozitív teszttől szedtem az utrot és mégis az 5. héttől hol a 9. hétig végig barnáztam és 2szer élénk piros vérzéssel mentem kórházba,de a babával mindig minden rendben volt.Jelenleg a 25. hétben vagyok.
2016. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nálam is barnázással indult az eleje is. Akkor csak Rutascorbint kaptam, a következő UH-n kaptam Dupashtont,de a barnázás nem múlt el és tegnap elöntött a vér. Irány a kórház, azt mondták a baba ok. Most parázok ezerrel,mert a kislányommal semmi ilyen probléma nem volt. Se barnázás,se vérzés... :(
2016. okt. 12. 14:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Hanyadik hétben jársz kérdező? Bízz a legjobbakban!
2016. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

10. héten élénkpiros vérzéssel mentem kórházba. Baba rendben volt, utrigestan-t kellett szednem és szigorú fekvés 2 hétig.

Most 2 hetesen itt szuszog mellettem.

2016. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6 hét közepén járok,de kései baba. Mensi alapján már 9 hetesnek kellene lennie. Lehet ez is a baj...
2016. okt. 12. 15:06
 9/12 anonim ***** válasza:
7 hetesen vérezgettem. Nem kaptam rá semmit, nem láttak semmi rendelleneset. Most 2 éves.
2016. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2 negativ, egy pozitiv vegkimenetel 4 terhesseg alatt.

Elso: 12. heten nagyon eros verzes, az oka reszleges placentalevalas ea a baba megmaradt.

Masodik: pecsetelo verzes a 9. heten, uh-n akkor meg rendben volt minden, az embrio kornak megfelelo meretu volt szivmukodessel. A verzes elallt, de ket het mulva ujra volt pecseteles, akkor mar nem volt szivmukodes.

Harmadik: kozel 7 hetesen 2 hettel kisebbnek latszo terhesseg, ra egy hettel barnazas, majd gyenge verzes. Uh-n tovabbra is jo ket het kettel kisebb embrio szivmukodes nelkul. Ra egy hetre veteles.


Progeszteront az elsonel nem kaptam, anelkul is rendben lett, nem azzal volt gond.

A tobbinel kaptam elovigyazatossagbol, de amugy nem a progival volt a gond, igy segiteni ezzel nem lehetett.

2016. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!