Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom tegnap mondta, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom tegnap mondta, hogy néha szokott fantáziálni, hogy milyen lenne fiúval lefeküdni és szívesen kipróbálná. Most ilyenkor mire kell gondolnom?

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Bisex szerintem . Meleg nem lehet ha veled van legalább is szerintem. Ez nem egy pillanatnyi fellángolás?
2016. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, ezt most hallottam tőle előszőr, de aztán ki tudja, lehet előtte is így gondolta, csak nem nem mondta
2016. jún. 11. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat ez mar gyanus ha ilyeneken gondolkodik. Legtobb fiu az ilyen gondolatoktol is fujjog meg a lanyok is forditott esetben. Ugyh lehet bisex.
2016. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha végig nézed én megdugom
2016. jún. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!