Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Melyikkel kéne foglalkozni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikkel kéne foglalkozni a 3 közül, hogyan döntsek?

Figyelt kérdés

Az egyik egy 17 éves lány, elég buta de hát igazából nem is vagyok alkalmas komoly párkapcsolatra mostanában.

A másik az elsőnek a huga ő azt hiszem 16, de komoly dolgokat nem váltott ki belőlem.

A 3 dikkal már kavartam is, de elküldtem viszont rohadtúl hiányzik de nem illünk össze gondolkodás módban, vagyis inkább azt mondanám hogy valami nem teljesen okés kettönk között...párszor össze is vesztünk meg minden, de amúgy meg rohadtúl bírjuk egymást, és hiányzik úgy érzem hogy elb**tam. Viszont, ha most kérném meg, hogy kezdjük előröl akkor meg lehet hülyének nézne, és szerintem van is valami bajom mostanában.



Inkább keresgéljek tovább , vagy csináljak valamit azzal a bűvős 3 dikkal vagy ne csináljak inkább egyikkel se semmit? :D 20f


2016. dec. 11. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkabb a harmadik.

En is epp igy vagyok egy sraccal, elbasztuk, kulonbozo a gondolkodas modunk, de mit meg nem tennek hogy ujra keressen.

Es akkor csaladi drama se lesz :)

2016. dec. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kifejezetten egyikkel se illetek össze.

De ha már muszáj akkor a harmadik.

2016. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik sem, viszont ha muszáj választani, akkor a harmadik. :D
2016. dec. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!