Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ti melyik srácot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti melyik srácot választanátok? ( érveket is pls)

Figyelt kérdés

1. Szereted ő szeret, viszont a gyereknek nagyon szegények a szülei és felnőtt korárában sem lesz gazdag soha és a gyerekeitek is szegénységben fognak felnőni viszont így is boldogok lesztek.


2. Ő szeret de te nem szereted őt, viszont a gyerek szülei nagyon gazdagok, óriási házuk van lift-el és medencével. 18 évesen már mercedessel jár, folyton nyaralnátok a karibon ahol nyaralója van mindent megvenne nektek viszont sose lenne gyereketek és boldogok se lennétek soha


2016. dec. 15. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:

1-est választanám.Hogy miért?Mert vele boldog lennék

Lenne gyerekem amiről már évek óta álmodom.:)

A pénzt magasról,nagyívben leszarom.


15/L

2016. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy az egyest?
2016. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es lehetőséget. Az sem számít ha egy viskóban élek csak szeressen az a valaki megbizzak benne, boldog legyek vele. És nagyon szeretnék a jövőben gyereket.19/L
2016. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egyest, ez nem kérdés:D. És nem hiszek abban, hogy aki szegény az az is marad örökké, igenis ki lehet ebből törni, főleg fiatalon. Meg nem a férfinek kell letartani mindenkit, azért én is itt vagyok. Amúgy az nekem már bőven elég ha annyi pénzem van hogy nem kell folyton az anyagiakon idegeskedni, de nem kell medencés ház meg vagyont érő autó.
2016. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ennek kérdésnek így semmi értelme az elsőnél leírod hogy boldog lennél a másodiknál leírod hogy boldogtalan lennél ki az aki a boldogtalanságot választja?
2016. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es
2016. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább az 1-est (ugye ilyen válaszokra vártál), DE én nem szeretnék gyerekeket. És az nem zavar, ha ő szegényebb családból származik (az én családom is középkategória alja), de én nem gyári munkás vagy hasonló leszek, szóval így közöskasszával nem lennénk annyira szegények.
2016. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 2-est,és miután elég pénzt kapnék hogy bieindítsam a cégemet otthagynám. Mert nincs olyan hogy szegénységben boldognak lenni, nem kell a klisé. Már eleve a szegény gyerekeket a mai társadalomban az osztálytársai lenézik, ez már eleve szomorúságot okozna nekem.
2016. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!