Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki megtudná mondani, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megtudná mondani, hogy mivan vele ilyenkor?

Figyelt kérdés

Adott egy srác, akivel kavartam szűk 2 hónapig.

Úgy láttuk a dolgokat, hogy nem igazán működik ez köztünk (vagyis ő elküldött) azóta kibékültünk kb annyira volt jó ez az egész, hogy nem haragszunk egymásra meg úgy elbeszélgetünk még mindig (amit nem értek).


Azóta néha keres ez a bolond, de totál nem tudom mik a szándékai! Tegnap is csak úgy rámírt "gyere vissza asszony" :D ilyen hülyeségeket,de közben már van egy csaja vagyis inkább már kettő!-.-


Megmondtam neki, hogy én lezártam kettőnk között a dolgot, és oda nem megyek vissza ahonnan egyszer elküldtek stb stb...de pl.: érthetetlen,de tényleg folyamatosan ugyan oda kell mennünk például orvoshoz is oda fog jönni ahova én megyek hétfőn, és hát találkozunk.

Egyébként nagyon bírom mint embert, mert egy állat de komolyan mondom, és nyilván külsőre is bejön...de akkor sem hiszem azt, hogy ez működne már így köztünk.

Szerintetek megpróbál vissza szerezni, és egyáltalán mit csinál ilyenkor egy pasi???? 19l a pasi 24



2016. dec. 18. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem rájött, hogy hulye volt es ujra akarja kezdeni. Velem is történt hasonló. Egy fiúval járni kezdtünk, paraszt volt, szakítottunk, de aztán megbánta azt, ahogy velem viselkedett, újrakezdtük és minden megy prímán a mai napig 😉
2016. dec. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyit mondok h míg csaja/i vannak addig el ne kezdj vele megint vmit. Ha kellesz neki gondolja komolyan is a dolgot, és ne légy neki a harmadik.
2016. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha nem érdekelne téged a srác, le sem szarnád, és nem tennél fel itt ilyen kérdéseket. Mindenki látja, hogy kattogsz a dolgon. Szerintem szívesen visszamennél hozzá.
2016. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!