Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ismertek olyan ingyenes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan ingyenes társkeresőt ahol semmilyen adatot nem kell képet kiadni magadról maximum ilyeneket, hogy magasság, súly, alkat küllem de képet nem kérnek? Van ilyen? 20F

Figyelt kérdés

Őszintén szólva kissé kellemetlen lenne ha akármelyik ismerősöm vagy pl édesanyám rám találna egy ilyen oldalon gondolom nem kell kifejtenem... Olyanra gondolok, hogy regisztrálok megadom írásban a küllemem és keresek nekem ideális küllemű lányt és felveszem vele a kapcsolatot mondjuk skype-on vagy ilyesmi. Ha tudtok ilyet leírhatnátok!!!


Előre is köszi ;)

20F



2016. dec. 20. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy lenne értelme egy társkeresonek kép nélkül...
2016. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha csak arra használatos, hogy kiszűrd az embereket a saját "ízlésedre" akkor lenne értelme. Gondolj bele, ha anonim módon valaki fel tud regisztrálni akkor nem kell azzal törődnie, hogy mit szólnak a felhasználók és így kamu adatokra sem kell számítani. Másfelől lehet, hogy egy kép szanaszét van szerkesztve és élőben teljesen más kép tárul majd eléd ahelyett egy privát beszélgetés során (pl skype) kicsit megismerheted a leendő partnert és ha már a jelleme alapján tetszik akkor lehet képet is cserélni :D
2016. dec. 20. 11:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sokáig kerestem ehhez hasonlót, de sajnos nem találtam. Nem is feltétlen kapcsolatot kerestem, inkább csak beszélgetni, ismerkedni akartam. Egy külföldi oldal volt hasonló, de az egészen másról szólt, sajnos már nem tudom a nevét. Ha valaki tud ilyen oldalt az engem is érdekelne.

17/L

2016. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Férfiaknak még talán működik így, de túl sok jelentkezőre ne számíts.

Ha írsz 100 nőnek, talán 1-2 válaszol így.

2016. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van. szivkuldi.hu

Egy közeli rokonom itt találta meg a párját és elismerésem neki. Aza lány egy tünemény. Okos-szép meg minden. Most már jó ideje együtt vannak. Hamarosan gyűrű is jön szerintem. :D

Próbáld meg ott hátha bejön:) Sok sikert!

2016. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

That's what I'm talkin' about :D


Köszönöm a gyors választ és itt a biznyíték arra, hogy sokaknak sikerül így is :)


Mindenképpen meglátogatom az oldalt :)

2016. dec. 20. 16:21
 7/9 A kérdező kommentje:

Na kb 10 percet barangoltam az oldalon és nagyon meggyőző.... lerí róla, hogy megbízható :D semmi giccs, semmi elvárás csak egy egyszerű kereső és kész... a felhasználók avagy hirdetők is megbízhatónak tűnnek és találtam nem egy olyan lányt már most akikkel részemről mehetne a dolog :)


Köszi még egyszer ezt megtartom ;)

2016. dec. 20. 16:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit:D Good luck!
2016. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szívküldi egy f.s. Kb az 50 lányból jó ha kettő visszaírt, de azok is olyanok voltak akiknek mindegy volt hogy ki csak legyen.


Ismertem meg onnan lányt, de eddig csak a selejtesekbe sikerült belebotlani. Magyarul olyanokba akik lusták voltak ismerkedni, önimádóak voltak és mindegy volt nekik minden. Fárasztó.

2016. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!