Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos labrador keverék...

Julcsika45 kérdése:

3 hónapos labrador keverék kutyám mikorra éri el a maximum testmagasságot?

Figyelt kérdés
2 hete van nálam egy labrador keverék kiskutya, de én a mostani magasságát keveslem. Lehet azért, mert elég soványan hoztuk el? A lényeg, hogy a labrador nem vehető ki belőle, és az eladó egy közepes méretet jósolt meg neki. Szerintetek akkor mekkora lesz?

2016. márc. 29. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy a túróba lehetne megmondani, mekkora lesz egy keverék, ráadásul látatlanban? Kérdezd meg az állatorvost, úgyis mászkálsz hozzá oltásokért, ő tud saccolni valamit az életkora és a mérete alapján.
2016. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Labrador és milyen keverék? Valószínű a kettő között lesz, max labi méret szerintem. De ha labi van benne, akkor szerintem zöld kagyló kivonatot adj neki, nehogy gond legyen később az ízületeivel.
2016. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, labi és milyen keverék. Mert ha tacskó, akkor kb fél éves korától már nem nő tovább,viszont ha német dog a másik, akkor még 1 évesen is nőni fog.
2016. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tegyél fel róla fotót.


kepfeltoltes.hu


Amúgy egy keveréknél ezt nem lehet tudni.


De úgye te nem vettél egy keveréket??? Mi az,hogy az eladó?

2016. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Hát Ő róla lenne szó. Sajnos csak ez az 1 képem van róla még. Remélem így is meglehet jósolni. A másik fajtát pedig nem tudjuk, mivel nem mondták meg...

2016. márc. 31. 17:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én labradort nem látok benne, de nem vagyok szakértő. Szerintem kis/közepes termetű lesz maximum.
2016. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet középtestű lesz. De ha megyünk a dokihoz, akkor mindenképp rákérdezek.
2016. márc. 31. 18:06
 8/8 anonim válasza:
Talán egy kis border colli. Nem tudom. Szerintem sem lesz közepes testűnél nagyobb. 30-40 cm lesz kb. 1 éves korára valószínű eléri a teljes magasságát.
2016. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!