Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mennyi idő alatt tudtatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő alatt tudtatok túllépni a barátotok/barátnőtök halálán?

Figyelt kérdés

Sajnos nyáron balesetben meghalt a barátnőm, és azóta is nagyon magam alatt vagyok, nagyon hiányzik;(

A halála utáni egy hónap volt a legrosszabb folyamatosan rá gondoltam, azóta egy kicsit enyhült a lelki fájdalmam.


Ti mennyi idő után tudtátok ezen túllépni?

Mennyi idő után lett új barátod/barátnőd?


Üdv

19f


2016. dec. 23. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak.:( Én pl. nagggyon sokáig nem tudnék másba szerelmes lenni.
2016. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Részvétem
2016. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. dec. 23. 23:25
 4/10 konnyufanni válasza:
100%

részvétem, és sajnos ez a gyász ellen nem tudsz mit tenni. Nagyon-nagyon sok idő kell hozzá hogy túl legyél rajta.

De, remélem minél előbb jobban leszel akár picit is.

2016. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Őszinte részvétem.
2016. dec. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy éve, hogy autóbalesetben az egész családjuk meghalt... Mivel nagyon jóba voltam a családjával, ezért többszörösen hatott a dolog. Mikor történt és kiderült, hogy tényleg ők, akkor öngyilkos akartam lenni, de végül nem volt hozzá tököm. Még mindig magam alatt vagyok, csajozni egyszerűen nem tudok és ha meglátok egy párt, sokszor elkezdek könnyezni. Fogalmam sincs mikor lesz vége, de már járhatnánk ott... Mindenesetre részvétem és sajnálom. Bízom benne, hogy mihamarabb sikerül kiheverned a dolgokat...

16F

2016. dec. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Részvétem.
2016. dec. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ember függő ki, milyen gyorsan tud túllépni a dolgokon. Részvétem.
2016. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az együttérzését!!!
2016. dec. 24. 13:45
 10/10 A kérdező kommentje:
Kellemes Karácsonyt!
2016. dec. 24. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!