Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek a barátotok/barátnőtök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a barátotok/barátnőtök jár bulizni? Mióta vagytok együtt? Külön jártok vagy együtt?

Figyelt kérdés

2015. okt. 25. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

-igen

-még csak két hete

-voltunk már közösen és külön is, de abban egyet értünk, hogy közösen jobb

2015. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Barátnőm néha jár, soha nem mondja, hogy menjek vele, gondolom nem szeretné.. Igazából tudja is, hogy mennek vele szívesen meg engem zavar az, hogy így eljárogat.. Na mindegy, legközelebb ha megy én meg mondjuk felmegyek

egyik jo baratomhoz, had erezzem mar jol en is magam(o is lany, mielott valaki rosszra gondolna)... :dd

2015. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én barátom csak akkor jár bulizni, amikor az apjánál tölti a hétvégét (elváltak a szülei), ahová én nem megyek vele, így az ottani haverjaival jár. Két hónapja vagyunk együtt. Eddig engem még nem hívott magával és én sem hívom magammal, amikor a barátnőimmel megyünk szórakozni, mert tudom, hogy nem érezné magát annyira jól velük, mint egyébként. A közös haverjainkkal nem nagyon jár el. Az ottani haverjait meg én nem ismerem, tehát egyszer-kétszer elhívhatna, hogy megismerjem őket vagy valami... :S 15/L
2015. okt. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!