Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti meddig vártok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti meddig vártok egy lányra ha azt mondja hogy meg nem kész a szexre?

Figyelt kérdés

2016. dec. 24. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
1-2 év után már elgondolkodnék, hogy vajon megéri-e ez nekem. Azon belül annyi a lényeg, hogy lássam azt, hogy törekszik lebontani magában a falakat a lány, és nem az én türelmem van tesztelve, hogy vajon fontos-e nekem annyira, hogy várjak rá. Egyébként ha nem én vagyok próbára téve, hanem csak éretlennek tartja magát a lány, azzal semmi gond nincs.
2016. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Amig nem adja be a derekat vagy nem talalok olyat aki nem bohockodik annyit.

Ha fiatalabb vagy 16-17 evnel akkor meg varjal vele es inkabb tanulj mint kufircolsz mert mar igy is necces hogy kitermeljetek a nyugdijamat.

2016. dec. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

2 perc, max annyi, több időbe nem telhet a bugyi levétele.

17f

2016. dec. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
esküvőig :) mert szeretem - meglepő, mi? :)
2016. dec. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha olyan a lány hogy meg lehet bízni és nem kijátszásiból csinálja akkor elég sokat gondolok itt évekre képes lennék várni.
2016. dec. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Én már nem várok senkire, mert 22 éves vagyok és a korombeliekkel vagy idősebbekkel kezdek, ők meg már úgyis készen állnak, amikor meg abban a korban voltam hogy várni kellett volna a lányra, akkor még a play station túlságosan kitöltötte a szabadidőmet, hogy barátnőm legyen :D az a "kevés" akikkel összejöttem meg hamar beadta a derekát, 17 évesen egy hónapot kért tőlem az egyik lány én meg belementem, legalább jobban megismertük egymást előtte. 22f
2016. dec. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha igazán szereted sokáig. Akár 2 évig is. Na jó 1,5 😂
2016. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

15-nél fiatalabb és szűz lánynál max 5 hónap, ha nem szűz akkor 3.

15 nél idősebb nem szűz csaj max 2 hónap, ha szűz akkor 3.

2016. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
2 Randi.
2016. dec. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
Nem szoktam várni. Ha belátható időn belül nem tudom elvenni az eszét annyira, hogy lecsússzon róla a bugyi, megette a fene. Akkor nem vagyunk egymáshoz illők, kár erőltetni. Nem vagyunk egyformák, ezt el kell fogadni. Nem illünk össze mindenkivel. Nem egyforma hatással vagyunk mindenkire, és ránk sem egyforma hatással van mindenki. Ha nem klappolunk, meddő gatyázás lesz csak, szerelem nélküli erőlködés.
2016. dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!