Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is találkoztatok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is találkoztatok olyan csajjal, aki mindent elkövet, hogy ne legyen randi? Dumál neten akár hónapokon keresztül is, de ő mindig dolgozik és sosem ér rá? Ez mire jó? Akkor mondja meg az ember, hogy bocs nem és kész.

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Pontosan.

Aki játszik, az játsszon tisztességesen!

(Remélem, az a bizonyos illető is olvassa.)

2015. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én is így voltam 7 hónapig füztem 1 csajt de mindig lerázott! egy dolgot jegyezz meg Ne pazarold az időt valakire, aki nem tart méltónak arra, hogy veled töltse az időt! mert csak jó nethaver vagy neki akivel jól el írkál többre nem méltat ne foglalkozz vele nem éri meg
2015. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a 7 hónap alatt nem volt gyanús, hogy csak túráztad?
2015. júl. 3. 16:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert növeli az egóját, hogy megteheti, hogy akárhányszor lerázhat, te mégsem lépsz le.
2015. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ma 16:36 úgy voltam vele hopgy hátha hátha de sajnos nem jött össze! de jó tanuló pénz volt aki a harmadik randit vissza utasítja az nem kap több esélyt és te is így csináld a jövőben!
2015. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az ilyen szarja össze magát reggelre
2015. júl. 3. 16:50
 7/13 anonim ***** válasza:
jól mondod ! sose értettem ez mire jó? hogy nem lehet megírni bocsika de nem akarok veled találkozni!
2015. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
(Az első vagyok. Adalék: a dolgok ráadásul úgy nem történtek meg, hogy ő vetette föl. Na erre varrjatok gombot.)
2015. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elmondom én srácok mire jó ez. Arra hogy a lány úgy gondolja magatoktól észreveszitek azt hogy nem érdeklitek őt. Nem foglalkozik veletek, mégis tetszik neki hogy csapjátok neki a szelet. Ezáltal érzi hogy jó nő, sok mindenkinek kell. Viszont barátnők között rajtatok nevet. Ha unatkozik beszél veletek, de randira nem megy el. Egyik barátnőm pont ezt csinálja. Jegyezzétek meg ha vkinek számítotok akkor szakít rátok időt. (Bármilyen elfoglalt vagyok a barátomra mindig van időm.) Ne alázzátok meg magatokat, mert nem éri meg, ti húzzátok a rövidebbet. 22/L
2015. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9: megkérdezhetem, hogy ez mire jó?
2015. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!