Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudok dönteni, szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni, szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés
A helyzet. Van egy lány akit szeretek de szakítttunk egy félreértés miatt, de nem úgy hogy totálisan vége hanem csak egy hullámnak nevezném. És a barátaim irigységből szerintem azt mondják hagyjam, de már én is szeretnék egy új csajt csak nem találok, de szeretem is és tök gáz. ÉS a legkínosabb helyzet hogy 13 éves vagyok ami azt jelenti hogy nyilván nem tart örökké ez a dolog miután csak egy gyerek "szerelem" tehát tök gáz

2016. dec. 30. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
ha szereted akkor egyértelmű szerintem
2016. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi volt konkretabban a szakitas oka?
2016. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha új csaj után nézel akkor csak nem szereted igazán. Eszedbe se jutna más felé koslatni.
2016. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Én is szeretnék egy új csajt..."hát akkor nagyon szeretheted ha simán tudnád ezek szerint pótolni őt...De végülis te tudod.
2016. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nah az oka hogy, kamuból egy számomra olyan ember aki jelentősebb elhitette velem hogy látta őt csókolózni 2 fiúval de azért volt hihető mert úgy irta hogy én voltam e az egyik, és ezt elhittem de az lett a vége hogy nem bízok benne. Nade már kibékültem vele, de hogy hogy legyen tovább mostmár abbahagyjam vagy ne
2016. dec. 31. 01:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként, köszönöm a válaszokat mert én egyáltalán azt se gondoltam volna hogy valaki válaszol.
2016. dec. 31. 03:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!