Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, ha egy fiú nem akar a barátnőjével szilveszterezni? 16/l

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátom egy haverjával akarja tölteni a szilvesztert. Hiába könyörgök neki, hogy jöjjön velem és a barátaimmal házibuliba, nem tudom meggyõzni. Az egyik haveromnak írt, hogy vigyázzon rám, erre én mondtam, hogy miért nem vigyáz õ rám, elvégre õ a barátom. De erre csak annyit mondott, hogy ne kezdjem megint...

Olyan kifogásokat kreál, hogy pl: azért nem jön velem, Mert már a haverjaival le van szervezve. Erre rávágtam, hogy mondja vissza, de nem, Mert már le van szervezve; vagy egy másik, hogy azért, Mert mellettem nem tudja annyira elengedi magát, pedig õ el akarja.


Ez nekem nagyon rosszul esik... Szerintetek van még esély, hogy valahogy rá tudom venni? Vagy miért nem szeretné azzal tölteni a szilvesztert akit állítólag szeret?!


Mellesleg fél éve vagyunk együtt, és a barátom is 16 éves.



2016. dec. 30. 22:15
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szerintem hagyd kicsit kikapcsolódni! Biztos sok időt szoktatok együtt tölteni, szeretne a barátaival is lenni.
2016. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, egyaltalan nem szoktunk sok idõt egyutt tölteni. Nagyon ritkan talalkozunk, borzasztoan elhanyagol, ezert remeltem, hogy legalabb a szilvesztert velem tolti.
2016. dec. 30. 22:25
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok összekötve. És ilyen fiatalon kikészíted, ha megmondod neki, hogy hol legyen. Élvezze az életet, szerintem jól teszi. Ha nem tetszik neked, akkor keress vmi papucsabb fiút. Nem rosszból mondom.
2016. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jókat írtak előttem, viszont ha ennyire zavar intézd el hogy pár haverja is mehessen veletek. Így a kecske is megmarad és a káposzta is jól lakik.
2016. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

Nem sok jót nézek ki ebből a kapcsolatból... miért nem mész te vele?

Vagy ketten töltik a haverral?

A sok okoskodó meg itt baromságokat beszél, ha valamit, a szilvesztert, illene a nőjevel töltenie.

2016. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Na ilyen viselkedésért vágtam rá anno a kaput valakire. :D

Nehogy már megmondja nekem azt is, hogy mikor meheteka WC-re meg mikor nem...


Bár mérlegelendő az is, hogy elhanyagol-e, vagy csak te érzed-e úgy.

2016. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Még korábban, kb egy hónapja felhoztam neki a témát, hogy vele szeretnék szilveszterezni, akkor azt mondta, hogy én ne akarjak vele szilveszterezni, magával nem hívott, és megmondta, hogy mellettem nem tudja elengedi magát..
2016. dec. 30. 22:34
 8/15 anonim ***** válasza:

A szilvesztert a barátnőmmel tölteném, de azért ne mondja már meg nekem mindig, hogy mikor, kivel, hova...

16F

2016. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha nem tudja elengedni magát, azt ő tudja ennyi szerintem simán belefér előtte utána találkoztok szilveszter lényege hogy egy buliban ki engedd a gőzt ami az év alatt felgyűlt. Egyébként pedig az együtt szilveszterezésből elég sok veszekedés is van egyrészt ez tapasztalat másrészt meg nem egyszer láttam már.
2016. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Milyen már, hogy nem akarja a nőjevel tölteni valaki a szilvesztert? :D

Nem tudja magát elengedni?

Ha ennyire feszelyezed, minek van veled?

Mit akar?

Csajozni?

Arcoskodni 2-án, hogy mászott négykézláb a budapesti éjszakában, olyan kész volt ?

Nem lenne itt semmi gond Kérdező, ha közös megegyezéssel külön toltenetek, de te szeretnél vele lenni, ő meg lexarja kB.

Hülye gyerek.

Hagyd ezt a balfaxt, és menj, bulizz egy jót a barátaiddal. :)

BUÉK :)

2016. dec. 31. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!