Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy hete jöttem össze a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete jöttem össze a barátommal és most lesz a szülinapja ilyenkor vegyek neki vm ha igen mit?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Neeem minek vennél hisz a barátnője vagy..Istenem gyere le.. -.-"

Szerinted venned kéne a BARÁTODNAK ajándékot? IGEN KELL venned neki... És hogy mit? Te vagy a barátnője Te ismered vagyis hát ismerned kéne hogy mit szeret.. szóval gondolkozz ha eddig nem tetted és vegyél neki valamit..

2017. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem első, nem kell venni. egyáltalán nem muszáj adni sem, de általában azért szokás. ellenben nem muszáj venni akkor sem, valami saját készítésű kis apróság is nagy örömöt tud okozni
2017. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel. Ettől függetlenül, azért néhány adatot illik megadni. Pl.hány éves, miket szeret, van-e háziállata, mi a kedvenc színe, mekkora a talphossza...stb
2017. jan. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Úgy értettem hogy venni kell neki hogy vagy ő csináljon vagy vegyen valamit de illő lenne adnia valamit mert azért ő is elvárja hogy kapjon valamit a barátjától majd ha szülinapja lesz és jól fog esni neki ha kap majd valamit és ez fordítva is így lesz..ha nem kap semmit se a "barátnőjétől" kicsit csalódni fog benne hogy ennyire nem volt képes..
2017. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
# 1-es voltam
2017. jan. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 3.14159265357989 válasza:

Szerintem mindenképpen illene adnod neki valamit. :) Lehet olyan dolog is, amit te készítesz el, nem muszáj nagy értékben venned. :D

Amúgy, ha csak egy-két hete ismered, akkor szerintem inkább valami kisebbet adj neki, a nagyobb dolgokkal ráértek később is. :) Viszont ha már elég régóta kerülgetitek egymást vagy nagyon jó barátok voltatok/vagytok, és régóta ismeritek a másikat, akkor érdemesebb valami nagyobbat adni szerintem.

Egyébként meg szerintem bárminek örülne (kivéve mondjuk olyan dolognak amit eleve utál :D), a gesztus a lényeg. :) Sok szerencsét az ajándékválasztással, ha úgy döntesz! :)

2017. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
na így már korrekt, és egyetértek első :)
2017. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy a szülinapja lessz, akkor általába felköszöntik a szomszédot is, bár ez nem az én világom én nem szoktam senkit xd
2017. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Illik neki adni valamit. Mivel egy hete jártok nem kell olyan nagy kaliberű dolgot választanod. Viszont nem tudjuk hány éves, miket szeret. Azt inkább te tudod. :)
2017. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 laszlo racz ***** válasza:
Egy csomag Kotont.
2017. jan. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!