Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik barátommal (fiú) eltávol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátommal (fiú) eltávolodtunk egymástól. Ma van a szülinapja. Irjak neki?

Figyelt kérdés
Nekem ő nagyon bejön egyébként. Az a baj hogy már sokszor beégtem előtte és már azt is gondolom hogy neheztel rám. Szerintetek megharagudna ha írnék neki?
2014. márc. 10. 02:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ellenkezőleg. Örülne neki hogy gondolsz rá :)

Szerintem írj neki aztán mondd mi volt :)

2014. márc. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyuottan írj. Ha tolakodásnak veszi akkor egy barom, mert ez csak figyelmesség. Én is írtam egy lánynak szülinapi és névnapi köszöntéseket, de nem vette tolakodásnak, csak figyelmességnek, és szépen megköszönte. Írjál!
2014. márc. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is írj neki ebből nem hinném hogy balhét csinálna
2014. márc. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
irjál neki. amúgy mikor van a szülinapja?
2014. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!