Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez a távkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a távkapcsolat meddig fog tartani? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves voltam, amikor megismertem a barátnőmet. 4hónap múlva pedig, 18 leszek már. 2014 novemberben ismertük meg egymást. Rá fél évre, össze is jöttünk, mert akkor találkoztunk először 2015 májusban. Azóta együtt vagyunk, sokat veszekedünk, kisebb nagyobb dolgokon, de mindig kibékülünk és nagyon szeretjük egymást. Havonta 1x találkozunk, egy teljes hétvégére, amikor szünetek vannak, akkor 1 hétig is együtt szoktunk lenni. Azt tervezzük, h ha kijárjuk a sulit, akkor össze költözünk. Ő Pesten lakik, 90km van köztünk. Nekem másfél év van a suliból , és ő neki is. Utána én pesten el megyek éretségire ő pedig egyetemre. Szerintetek működhet ez így? persze a pénzt azt nagy nehezen megtudnánk oldalni, én igy gyűjtenék meg ő is. Pesten pedig bérelnénk egy olcsó albérletet. Ahogy mondtam, én 4 hónap múlva leszek 18. Ő pedig egy kicsivel több hónap múlva pedig 19. Előre is köszi a válaszokat.
2017. jan. 4. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, ez éretten meg van tervezve, szerintem teljesen megvalosítható. Nagyon sok egyetemista ismerősöm lakik együtt a barátjával, barátnőjével.
2017. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt komolyan írtad vagy csak valami gúnyból?
2017. jan. 4. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
hát amúgy 90km amúgy se sok 1 óra kocsival kb, hogy miért egy hónapban csak egyszer találkoztok?
2017. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy működhet. :) Főleg, hogy ilyen régóta együtt vagytok már. A terv megvan, már csak oda kell jutni, hogy megvalósítsátok. ;)


Egyébként hasonló helyzetben vagyok én is. Októberben leszek 18, 2018-ban érettségizek. A barátom tőlem 200km-re lakik, 23 éves, dolgozik. Havi egyszer találkozunk mi is, lassan 2 éve vagyunk együtt.

Mi is az összeköltözést tervezzük, érettségi után ha minden jól megy, költözök hozzá. :)

2017. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3-as. Ha minden jól megy, akkor január végén fogom letenni a jogsit. És ha betöltöm a 18-at akkor már tudok hozzá menni kocsival is. Eddig azért találkoztunk havonta 1x mert nem volt olyan a körülmény.

4-es szurkolok nektek ! :)

2017. jan. 4. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok, és teljesen komolyan gondoltam, amit írtam.
2017. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90 km NEM távkapcsolat... :D
2017. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!