Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha 16 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha 16 évesen távkapcsolatom van? A többi bővebben lent:

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és kb. 9 napja pár barátommal kint voltam Németország délnyugati részén egy cserediákprogram keretein belül egy hétre és tegnapelőtt értem, haza . Nagyon jól éreztem magamat, és megtetszett egy lány a német cserediákok közül. Sajnos én eléggé félénk vagyok ezért egy ideig nem is mertem odamenni hozzá, és mivel nem is mutatta jelét hogy tetszenék neki nem is mentem,míg az utolsó előtti napon(mikor egy falmászó csarnokban voltunk ,de most ez annyira nem fontos) elkezdtem beszélgetni vele(mondjuk akkor az egyik barátnője is ott volt és az én egyik osztálytársam is) majd megkérdezte hogy nem szeretnék e vele és a barátnőivel meg pár magyar lánnyal és egy fiúval vásárolni... plusz még az az egy srác is nagyon akarta hogy menjek (mert neki nem jutott fiú cserediák és szegény mindennap egyedül ment vásárolni a lányokkal,de ez már egy másik sztory). El is mentünk vásárolni és egész úton a lánnyal beszélgettem, majd mikor szétváltunk egy boltban, akkor odajött a lány (magyar) cserediákja és megkérdezte hogy tetszik e nekem?(mármint a lány) Én meg mondtam hogy igen,erre ő(k) elkezdtek nagyon mosolyogni, megkérdeztem hogy miért. Azt mondta hogy a lány már az első nap óta csak rólam beszél. így mikor kijöttünk az áruházból, minden erőmet összeszedve bevallottam hogy tetszik nekem, ő meglepődött és aztán válaszolt hogy kölcsönös az érzelem. Utána sokat beszélgettünk, szinte végig fogtuk egymás kezét és volt 3-szor szájra puszi is. A legrosszabb az volt hogy nekem másnap mennem kellett :'(

Tegnap előtt értem ugye este haza, és tegnap másfél órát skypeoltunk.Eddig elfelejtettem megemlíteni hogy angolul beszéltünk(németet is tanulok de az még nem megy annyira) legnagyobb gond természetesen az a 600 km. Igazából most jött el az a pillanat mikor elérkeztünk a történetem végéhez és tanácsot kérek tőletek.

Nem tudom mit csináljak, mert az ő csoportjuk csak Márciusban jön ki Magyarországba, és az nem kevés idő, plusz és hogy utána mi lesz....

Én nagyon szeretném ha ebből a kapcsolatból még lenne valami, de 16 évesen nem könnyű ez az egész szituáció.

Szóval a kérdésem hogy ti erről az egészről mit gondoltok? Jó ha folytatom ezt a kapcsolatot? Van ennek jövője? És aki szerint igenis lehet ennek komolyabb jövője az segítene abban (főleg ha van tapasztalata) hogy mit lehet csinálni egy párkapcsolatban? Mert a skype egy dolog, a chat egy dolog, de nem adja át ugyanazt természetesen mikor ott áll melletted az illető. Milyen ,,programokat" lehet csinálni?(akár Skypeon keresztül is)

Már várom azokat a kommenteket amik arról fognak szólni hogy ,,16 évesen minek van távkapcsolatod" vagy hogy ,,ennyi idősen ne ilyenekkel foglalkozz" ,de aki tud az kérem segítsen,akármilyen ötlete vagy tanácsa van.

UI.: Bocsi ha nagyon hosszúra sikeredett


A Válaszokat előre is köszönöm :)



2016. dec. 22. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy ilyen fiatalon ne kezdj bele egy távkapcsolatba, mert nem olyan könnyű. Persze meg lehet próbálni, de szerintem nem sok dolog sülhet ki belőle.


Egyik ismerősöm, 17 éves, nyáon kint dolgozott Németországban, és összeismerkedett egy lánnyal, akivel össze is jöttek. Azonban kevesebb mint 1 hónap után szakítottak. Nagy távolság, kevés találkozási lehetőség, költséges is.


Programokat nem nagyon tudok ajánlani, ha esetleg nekivágtok, és megpróbáljátok, tényleg csak skyp meg chat, telefon van.

Esetleg válasszatok ki egy tv műsort vagy sorozatot, és nézzétek úgy hogy közben skypoltok, így egyszerre nézitek és meg is tudjátok beszélni.


Én távkapcsolatban vagyok, de csak 200 km van köztünk, meg vannak a maga nehézségei, de nekünk annyival könnyebb, hogy idősebbek vagyunk, majdnem minden hétvégét együtt tudunk tölteni.

2016. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nincs jövője, öreg! Márciusban is romantikázzatok, de mély érzelem ne legyen. Überflüssig
2016. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyu. Tartsd vele a kapcsolatot napi szinten skypoljatok. És ha márciusban jön akkor dugd meg
2016. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát számítottam rá hogy majd hasonló kommentek jönnek, köszönöm a válaszokat.
2016. dec. 23. 09:17
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Én 15 voltam, amikor belementem egy távkapcsolatba. Szintén németországi, de a lehető legtávolabbi csücskéből. Évente egyszer találkoztunk nyáron. Minden nap beszéltünk. Most 22 éves vagyok és 2 éve együtt élünk. Ha igazán szeretitek egymást és kitartotok egymás mellett, akkor lényegtelen, hogy mindenki azt mondja, hogy túl fiatalok vagytok meg jön majd valaki más és úgysem fog működni. Csak rajtatok múlik, hogy mennyire bíztok meg egymásban és mennyire vagytok kitartóak.
2016. dec. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt az utolsó választ nagyon szépen köszönöm ^^ . Ennél jobban fel sem dobhattad volna a napomat :) . Mert semmi sem lehetetlen, és az eddigi hozzászólásokat elnézve már-már kezdtem nagyon elkeseredni de most ... a lényeg hogy mindenkinek mindent köszönök :)
2016. dec. 23. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! :)

15 éves lány vagyok és lassan 2 hónapja élek távkapcsolatban.

És hogy őszinte legyek ennyire még sosem szenvedtem.Nemtudom hogy ti hogyam bírjátok de nagyon rossz.Nem érezheted az illatát,nem érhetsz hozzá,nem csókolhatod meg.

Nekünk Magyarország-Erdély távolságot kell leküzdeni.És néha annyira hiányzik hogy ha meghallom a hangját sírógörcsöt kapok.De vele vagyok ezek ellenére is.Mert szeretem.És várom azt a pillanatot hogy találkozzunk és végre a szemébe tudjam mondani hogy mennyire szeretem :)


Szóval ha igazán szereted vágj bele!Megéri hidd el nekem :)

Remélem valamennyire hasznos volt a válaszom :D Kicsit elragadtattam magam :D

2016. dec. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat és igen, sokat tudtál segíteni ^^ , és tényleg nehéz :/ ,de valóban megéri :)
2016. dec. 26. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!