Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Akik egy iskolaba jarnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik egy iskolaba jarnak parok, mennyit talalkoztos suli kozben?

Figyelt kérdés

Sziasztok😊Az lenne a kerdesem, hogy parok, akik egy suliba jartok, de nem egy osztalyba, pl egy ev van koztetek van koztetek , evfolyamtarsak vagytok stb. Ti suli idoben/szunetekben szoktatok talalkozni, es ha igen mennyit? Lehet osszejovok egy tolem 1 evvel fiatalabb csajjal es csak erdekelne, mert elegge rovidek a szunetek, teremrol teremre kell menni, nem is kozel vannak oraink egymashoz😧 Vagy csak siman suli utan megvarjatok egymast amig vegeztek es utana vagytok eggyutt


Koszi a valaszokat 15/f 😌



2017. jan. 10. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat.
2017. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Chopen ***** válasza:
Kábé annyit, amennyit találkoznak.
2017. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem pont oszttársam volt de kb minden 2. Óránk külön volt (jó-rossz csoport felosztás) így elég keveset.


De pl oszttársamnak 1 évvel időssebb pasija van és tavaly (akkor ballagott a srác) kb minden szünetbe a büfénél voltak.


De kinek hogy jön ki ez a dolog...

2017. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem attól függ milyen hosszúak a szünetek. De ami fontos! Ha ráértek délutánonként találkozni, a suliban adj neki teret! Én már jártam egy osztálytársammal, és szörnyen rossz tud lenni, ha egy fiú minden szünetben elrángat a legjobb barátod mellől. Ebből lett aztán a szakításunk. Tehát ha a délutánotokar közösen töltitek, az iskolában, néhány szünetben, engedd hogy a barátnőivel legyen. De ha nem tudjátok a délutánt együtt tölteni, akkor is hagyd őt egy picit a barátnői mellett, és délután beszéljetek sms - en, mobilon, facebookon stb.
2017. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Suliban egy nap egyszer szünetben átmegyek hozzá, ritkán kétszer. 16/L
2017. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!