Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt hazudta, hogy megcsalt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudta, hogy megcsalt, hogy konnyebben elfelejtsem. Miert, hiszen szeret?

Figyelt kérdés

Semmi extra nem tortent kozottunk, marmint nem volt veszekedes. Szombat este ota nem tudtam elerni.

Mint kiderult, egy baratnommel (???) elmentek bulizni. Egesz este rolam volt szo, mennyire szeret, stb, majd egy szorakozohelyen elszakadtak egymastol, kulon buliztak. Vasarnap egesz nap nem reagalt. Tegnap szabadnapos voltam, amit azzal toltottem, hogy a fagyban ott ultem az alberlete elott, beszelni akartam vele. Este vegul tudtunk beszelni telefonon, azt mondta, szombat este megcsalt, es hagyjam, nem szeret, nem tudna a szemembe nezni.

Este 11 korul meg beszelgetett baratnommel es leirta neki feketen-feheren, hogy nincs semmi onbizalma, hazudott, nem csalt meg, csak azt akarta, hogy elfelejtsem, mert ugy erzi, o nekem nem felel meg, es hogy amugy meg mindig szeret....Letiltott mindenhonnan. Telefont nem veszi fel. Azt tervezem, hogy holnap munka utan atmegyek hozza, hatha otthon lesz. Szerintetek?


2017. jan. 17. 09:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Amugy en 23L vagyok o 22F es 4 honapos kapcsolat. Egyik naprol a masikra kattant meg.
2017. jan. 17. 09:52
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, azt is mondta, hogy kihagytam az eletembol, mert nem mondtam el neki minden problemamat. Ilyen vagyok, en nem terhelek senkit a gondjaimmal, egyedul is meg tudom oldani. O kimerultebb volt az elmult honapban, es nagysagrendekkel kemenyebb problemai voltak. Nem tehettem meg, hogy raakasztom a sajat kinjaimat.
2017. jan. 17. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Aki ennyire kizár az életéből egyik napról a másikra, azt kár erőltetni. Nem kötelező hülyének lenni, amit csinál az kritikán aluli. Vannak kattant emberek, egyik exem is ilyen, o regényeket mesélhetnék róla, de még egy szerencsés nő vagy, ha azt élted volna amit én akkoriban...


Szóval szerinte ne nehezítsd meg jobban az életedet, ha ilyen idióta ne fuss utána.

2017. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Basszus annyira utalom, h szeretem. Es h azt irja a kozos ismerosoknek, hogy o is engem...
2017. jan. 17. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy megszabadulsz tőle az ilyen ember nem normális...
2017. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos baj van a fejével vagy én nem tudom de lehet történt vele valami, amit estleg szégyell stb. Menj l holnap hozzá és kérdezz rá, hisz szeretitek egymást.
2017. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mar engem nem erdekel o. Van nalam egy pulovere, mar reggel beraktam mosni,holnapra megszarad,elviszem neki, es befejeztuk. Engem tobbe mar nem erdekel, csinalhat amit akar.
2017. jan. 17. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!