Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha nagyon vonzonak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon vonzonak talalom a baratom batyjat?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok,a baratom 18, a batyja pedig 21 eves.

Amiota csak ismerem a batyjat nagyon tetszik nekem. De ez egyre jobban zavar, akarhanyszor egy legterben vagyok vele nem tudok masra fgyelni csak ra, neha azon kapom magam hogy csak bamulom. Allandoan ram mosolyog csak ugy, es teljesen elolvadok tole. Mar nem egyszer fantazialtam is rola.

DE viszont a baratomat pedig nagyon szeretem, es nem akarom hogy ez a kapcsolatunk rovasara menjen, valahogy el akarom felejteni batyjat, de nem tudom hogyan tegyem.



2015. szept. 18. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Szarugy
2015. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van ilyen... talizz ott a barátoddal, ahol nincs ott a tesója
2015. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg sza.rügy.

Szegény barátod...ha megtudná, hogy a barátnője a bátyjára izgul.......

" es nem akarom hogy ez a kapcsolatunk rovasara menjen,"

Már régen rossz, ha elgondolkodtál azon, hogy rámehet a kapcsolat...

2015. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!