Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem tudjuk önmagunkat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudjuk önmagunkat adni egymás mellett?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a barátom szeret, bár nem igazán fejezi ki. Eléggé csendes és visszahúzóó típus. Ez nem is lenne baj, mert én általában az ilyen emberek előtt is meg tudok nyílni.

viszont arra jöttem rá, hogy se ő, se én nem vagyunk nyiltak és felszabadultak egymás társaságában. Szerintem én azért nem tudom önmagamat adni, mert érzem, hogy ő sem nyílik meg (DE! ebben nem vagyok 100%-ig bizti). Arról viszont fogamam sincs, hogy ő miért nem tud velem őszintén, felszabadultan viselkedni. Ez nem csak hogy zavar hanem elszomorít is. Egy közeli barátom is mondta, hogy ő (a barátom) a baráti társaságában felszabadult, velem viszont feszélyezett.


Mi az oka? De legfőképp: hogyan lehetne ezen változtatni?



2017. jan. 21. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokszor van így.Én is csak kevés ember előtt tudom az igazi önmagam adni...Ez belülröl jön.
2017. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És???

Akkor adjam fel az egész dolgot, azt gondolva, hogy ha elsőre nem sikerült, akkor tuti, hogy nem fog már megnyílni előttem? :(

2017. jan. 21. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ő is pont ezt érzi... Hogy te nem nyílsz meg előtte ezért ő sem. de lehet hogy nem is szeret. vagy nem elég forró a kapcsolatotok :/
2017. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"nem elég forró a kapcsolatotok" ez úgy általánosságban igaz, de ez szerintem abból következik, hogy nem igazán szabadulunk fel egymás mellett (nem fordítva)


Én amúgy nagyon próbálkozom, hogy változtassak a dolgon, a kapcsolat elején kérdezgettem random témákról, beszélgetést kezdeményeztem... szóval tényleg nem tudom hol a baj. (vagy hogy én vagyok-e a baj)

2017. jan. 21. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!