Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meglátták a meztelen képem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglátták a meztelen képem. Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Baratnomnek kuldtem meg regebben egy pucer kepet de nem tudtam hogy elmentette. Ma pedig az egyik osztalytarsa aki a kepeit nezte eszrevette... nagyon merges vagyok most.. ti mit tennetek?

2017. jan. 24. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Na, ezért sem szabad meztelen képeket küldözgetni másnak.


Még az internet hajnalán volt egy mondás: csak olyasmit küldj interneten, amit nem lenne baj, ha a tévében visszalátnál. Ez persze kicsit túlzás, de alapjában véve megfogalmazza a helyes irányelvet. Soha ne küldj olyasmit, amit ha más meglát, abból nagy probléma lehet. Akkor se, ha a barátnőd. Akkor se, ha nagyon megbízol benne. Egyrészt mert oké, hogy amikor elküldesz neki valamit, akkor nagyon megbízol benne, de ha netán nem lesz örök életű a kapcsolat, akkor kellemetlen dolgok is kisülhetnek belőle, ha szakítás vagy összeveszés után intim képeket birtokol rólad.

Másrészt meg, mint az ábra is mutatja, akaratlanul is máshoz kerülhet az a kép. Főleg akkor, amikor az adatvédelemre mindenki fittyet hány, a telefonokat pedig, ami szerintem egy egyértelműen személyes eszköz, mindenki boldog-boldogtalannak odaadja.

2017. jan. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, ha megláttam volna, szó nélkül hagynám, ez egy olyan véletlen, mint amikor nem szándékosan rányítsz valakire a fürdőben. Akkor is elnézést kérsz, de nem firtatod.

Amúgy többet ne csinálj ilyen butaságot, vagy ha mégis, legalább kérd meg a barátnőd, hogy törölje ki a képet.

2017. jan. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
alkalmazason kuldtem a képet direkt azért hogy utána ne lehessen visszakeresni.. csak o lementette és nemis foglalkozott gondolom vele hogy bárki bármikor hozzaferhet
2017. jan. 24. 09:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
leginkább semmit. minél jobban foglalkozol a témával, anál inkább látják a sebezhetőséged.
2017. jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Alapjában megértem hogy zavar, bármennyire is mást fogok írni, de biztos engem is zavarna... De próbáld meg olyan szemmel nézni az esetet, hogy mostmár úgyis mindegy, valószínűleg ha volt benned kellő magabiztosság hogy meztelen képet küldj magadról, akkor nincs igazán takargatni valód és meg vagy elégedve a testeddel is. Látták, látták, lett egy jó napjuk, aztán lépj tovább. Annyit azért persze elmondhatnál a barátnődnek amit a többiek is írtak, hogy ezt nem azért kapta hogy utána akárki megnézhesse...
2017. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ami történt, megtörtént. Utólag már nem tudsz változtatni rajta. Én úgy tennék, mintha nem tudnék róla. Ha ők nem teszik szóvá, szerintem te se tedd.

Legfeljebb annyit, ha nagyon zavar, kérd meg a barinődet, hogy törölje a képet. Biztos megteszi, ha jóban vagytok.

2017. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Röhögnek
2017. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy?
2017. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!