Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmnek elkezdett egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek elkezdett egy srac irogatni snapchaten félnem kéne? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Barátnőmnek 1-2 hónappal ezelőtt egy srac elkezdett olyan dolgokat írogatni, hogy igy megy ugy kielégítené őt, vele sokkal jobban járna mint velem, állandóan dícséri, hogy milyen szép aranyos stb. Amikor egyszer egyszer olyan helyen vagyunk ahol a srac is ott van allandóan stíröli a barátnőm ha kicsit egyedül hagyom a barátnőm egyböl megkörnyékezi. Barátnőm az utóbbi időben dugdossa a telefonját, furán viselkedik velem szóval nem olyan mint elötte. Szinte semmi nemmolyan. 2 es fel eve vagyunk együtt és eddig még sohasem kerültünk ilyen távol egymástól. Nem értem mért nem tudja leállítani a srácot, hogy ne írogasson neki mert ebből van egyfolytába a vita. Szerintetek ez normális vagy csak én reagálom túl?

2017. jan. 29. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj, hagyd hogy beszéljen vele, és ha otthagy téged érte köszönd meg a pasinak hogy egy ilyen csajtól megóvott és nem házasságon belül fog megcsalni..
2017. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Mond meg neki, hogy vagy te vagy ő hátha észbe kap.
2017. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
2-es vagyok, adom az 1. válaszát is.
2017. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad egy lányt választás elé állítani, még ha ilyen egyszerű is a kérdés, mert rosszul reagálhat rá, és még te járnál vele pórul, mert "korlátozod". Az első eset: Lehet, hogy tetszik neki a sok dicséret, hogy bejön valakinek. Ezt orvosolhatod azzal, hogy több figyelmet fordítasz rá, dicséred, szeretgeted, hogy ne mástól akarjon figyelmet kapni. A furcsa telefon dugdosás pedig annak lehetne betudható, hogy tudja, ez téged zavar, de nem akarja leállítani a srácot, hadd dicsérje őt tovább, viszont azt sem akarja, hogy neked teljen be a pohár, ezért azt gondolja, jobb, ha nem látod, és akkor "nem is tudsz róla". Vagy, a másik eshetőség, hogy félned kell, mert furcsán viselkedik, félrekavar. (hogy ne az obszcénebb kistestvérét használjam) Szerintem te tudod eldönteni, hogy melyik a valószínűbb, végül is a te barátnőd.
2017. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

majd írd meg mit tettél és mi történt kíváncsi lennék!

Egyébként az első válasz a legjobb szerintem is..ami fájdalmas is lehet sajnos.

2017. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért dugdossa a telóját, mert viszonozta a srácnak azokat az üzeneteket, amiket a srác írt neki.


Sajnálom, de szerintem vagy dobd a csajt, mert meg akar csalni (de nem teszi mert ott vagy neki), vagy fordíts a lányra több figyelmet. Mondhatni, elégítsd ki jobban (ha lehet így fogalmazni).

2017. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is kicsit fel kéne újra lobbantanod a lángot, mert lehet, hogy már megszokott. Ha veszekedtek a dolgon, akkor ezer százalék, hogy előbb-utóbb a csóka karjaiba űznéd, pedig lehet, hogy alapból nem is érdekli. Próbáld meg inkább elviccelni, persze csak, ha természetesen jön. Azért az furcsa, hogy takarja a telefonját, mert ha ő feddhetetlen, akkor nincs szükség titkolózásra. Valószínűleg igazuk van azoknak, akik szerint sumákol, de ez nem jelenti azt, hogy történt is valami, és ez még simán helyrehozható.
2017. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!