Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek normális ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha a barátnőm folyton húzza az agyam?

Figyelt kérdés

úgy értem hogy simán letagadja igy félkomolyan hogy járunk mikor előző nap meg egész nap velem volt smárultunk meg minden,barátnői előtt is játssza a fejét folyton mondogatja nekik hogy nem is vagyunk együtt,aztán másnap meg felhív hogy menjek vele és érthetetlen 2 esben oda van értem de most meg pl azzal megy az agyamra hogy letiltja az üzeneteim facebookon pedig nem ís írtam neki olyat csak ugy random

amugy szerintem élvezi ezt hogy incselkedhet idegesíthet a olyan 1 hónapja csinálja az előtte lévö 2 hónapban is jártunk de akor valahogy rendesebb volt XD szerintem még akor nem ismert annyira most meg rájött hogy én ugy is jobban szeretem mert imádom és ugy is vele maradok bármit csinál szóval én erre tippelek amugy 13 a lány kíváncsi vagyok a véleményetekre röviden ennyi bocsi ha hosszú lett


2017. jan. 31. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
13 éves a lány, akkor ne lepődj meg. Ilyen fiatalon buta még az ember, és nem tudja hogyan kezeljen egy kapcsolatot, kislány még. Valószínűleg azt se szeretné hogy a barátnői ezzel csesztessék, mert valljuk be ilyen korban inkább ciki még. 18/f
2017. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Óhw ez inkább még kis lánynak mondható!Én ennyi idősen még azt sem tudtam mi az a csókolózás max a filmekből :D :D Benne lehet az h fél h a szülei meg tudják..én sem örülnék ha a 13 éves lányom bejelentené hogy pasija van,valószínüleg adnék neki egy nyakast...!
2017. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!