Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Nektek mennyi idő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyi idő után és mi fér bele a pettingbe?

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Attól függ hogy milyen a kapcsolat. Vagyis sztem..
2017. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Korotokat leírjátok?

Köszi.

2017. febr. 2. 14:42
 3/11 anonim ***** válasza:
16
2017. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
4 gyros 7 extra nagy buresz sültkrumplival és cocacolával mellé pedig 3 kigyóubroka és 4 bannán, mert vigyázok az egészségemre és az alakomra, 2 percet és adj és mind belémfér.
2017. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Talán 1-2 hónap, lehet több. Vagy lehet kevesebb... Attól függ hogy gyorsabban vagy lassabban alakul ki tejesen a kapcsolat. Van akivel az első pillanatban már úgy érzed totál összeilletek és egymásra vagytok hangolódva teljes mértékben, de olyan is akivel bár megvan a vonzás mégis idő kell hozz, hogy teljesen fel tudj oldódni. Meg persze függ attól mikor jön el az a pillanat. Nem jó előre tervezni :)

17/L

2017. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%

#5: 17 évesen már egy hónap után is vetkőznél?

Az ilyen felhozatal miatt vagyok már több mint egy éve szingli. 😊

2017. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
6os azért vagy szingli, mert egy szerencsétlen lúzer vagy, aki Istent szereti, még a nőknél is jobban!!! De meglátod egyszer eljő az örök kárhozat, mikor a Sátán az én uram a kapuit megnyitja e világra és minden Poklot felülíró örök szenvedés jő el majd a Földre.
2017. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, azért vagy szingli, mert megszólsz másokat.
2017. febr. 2. 16:00
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: Logikus hogy azért,mert kifejezem valamivel kapcsolatban az egyet nem értésemet 😁 csak ez lehet az egyetlen oka.
2017. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha ilyen sértő formában teszed, akkor igen.
2017. febr. 2. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!