Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem az igazat mondja el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem az igazat mondja el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal most leszünk egy évesek. Szerintem jó a kapcsolatunk, nem igazán veszekszünk meg semmi. Észtmrevettem ha a múltjàról kérdezem kisebb nagyobb füllentések előfordulnak. Gondolok itt arra hogy múltkor is átjött egyik haverja, mentünk ki cigizni és valahogy szóba került egy lány, legyen Anna. Este jutott eszembe, hogy megkérdezzem ki az. ( érdeklődő vagyok szimplán :D ) és mondta hogy egy haverjának volt a dugópajtija. A huga pedig mondta nekem hogy nem is így volt ez, mert a barátom együtt volt Annával egy ideig. Csak azért hiszem el neki mert mutatott beszélgetéseket . Volt olyan is hogy megkérdeztem, hogy mielőtt mi összejöttünj, mikor volt utoljára kapcsolata. Ez az Annás sztori kb másfél éve volt, nekem viszont azt mondta hogy lassan 3 éve nincs senkije.... Ehez hasonló dolgokat mindig füllentget. Nem tudom hogy szégyenli e egyszerűen vagy valami, csak fur, hogy ha már beszél róla akkor miért nem az igazat. Mit tegyek? Szeretem őt, tudom, hogy ő is engem és ezeket leszámítva nincsenek "gondjaink" egymással

2017. febr. 3. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
nem akar veled vitázni, ezért nem vállalja fel a szitukat.
2017. febr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt kétlem hogy nem akar vitázni mert elmondja a véleményet, szembe is tud szállni velem, szóval biztos nem ezért.
2017. febr. 3. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!