Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert nem becezget mar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem becezget mar?

Figyelt kérdés

Baratnommel kb masfel eve vagyunk egyutt. Elejen mrg volt minden fele becezgetes mindig de most ma mar alig becezget. En mindig mondom neki hogy szerelmem eletem meg ilyenek de o alig mondja. Nagyon irtkan. Pedig regen mindig mondta . En ezert neha azt is hiszem hogy nem szeret mar es csak ugy vagyok neki.

14l 16f - en vagyok a fiu :D

Koszonom a valaszokat :)



2017. febr. 3. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

13 evesen jott ossze veled?:DD nem lehet hogy a koraval van a baj?.. marmint lehet mar nem szeret teged ugy mint az elejen, fiatal meg nem neki valo a "szerelem".. lehet hogy mar valami ujra vagyik, es nem szeretne magat 14 evesen elkotelezni egy fiu mellett, akivel mar egy es fel eve egyutt van szoval lehet probal elhidegulni tolled, vagy ha nem is tudatosan de tudatalatt..

En erre tippelnek, de kitudja lehet csak megunta a beceneveket.

2017. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Majd mondom neki hogy mi a stasz.

Aztan meglatom mi lesz.

Nagyon szeretem az a baj :(

2017. febr. 3. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!