Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ebbe már beleőrülök?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe már beleőrülök?!

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy fiu "barátom" akivel fél éve kavartunk.(semmi szex)es utanna nagyon szemét volt és nem foglalkozott velem. Nagyon paraszt volt... A lények az,hogy az én barátságom csak arra kellett, hogy kiélje magát. Azóta amikor nincs más engem taperol és összezavar. És már ugy érzem hogy megőrülök tőle... Nagyon fáj ez az egész. És az összes lányt direkt akkor taperolja amikor látom. Mintha szándékosan rugdosna. Meg kéne beszéljem vele de nem tudom, hogy hogyan fogalnazzam meg ugy, hogy a végén ne hiszti legyen hanem hogy meg tudjam vele beszélni... Rendesen... félek hogy nem értené meg. Segitenétek, hogy mit és hogyan mondjak? Mert már tényleg nem bírom tovább... 😩

2017. febr. 3. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Letörném a kezét, ha taperolni merészelne az, aki bunkó módon viselkedett velem! Te ezt eltűröd?
2017. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!