Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Döntésképtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Döntésképtelen vagyok és ebbe beleőrülök.

Figyelt kérdés

Szóval. Vagyok én (19L) és van egy fiúbarátom (22F). Kb 2-3 éve ismerjük egymást, az első 1 évben kb végig szerelmes volt belém. Fél évig nem tudtam róla mert semmi jelét nem mutatta de utána fokozatosan elkezdett közeledni. Én egyenes ember vagyok, megmondtam azonnal, hogy semmit nem szeretnék tőle. Ebből ment pár hónapig a vita aztán azt mondta elfogadja, túllép. Utána volt is néhány kapcsolat szerűsége, mi meg barátok maradtunk. Ennek ellenére sokszor próbálkozik még, általában akkor, ha iszik. Állandóan fogdosni akar, ölelgetni, azt akarja, hogy aludjak nála stb. Az egy dolog, hogy már 200x megkérdezték, hogy együtt vagyunk-e és ez baszottul zavar, de mostmár ezt szándékosan akkor csinálja, ha én épp ismerkedek valakivel egy koncerten. Mindig rászólok, szépen megkérem, elmegyek másokhoz, mikor kijózanodik akkor is megkérem, kerülöm de SEMMI. Az utóbbi időben meg rászokott arra, hogy bánt. Mármint lelkileg. Állandóan nyílt társaságban lecsúnyáz, lekövérez (pedig nem vagyok az), szidja mindenemet. A barátaival megszokott ez az odavissza baszogatás, és én ezt el is fogadnám, de néha már tényleg bántó. Főleg, mikor mások előtt direkt aláz ezzel.

Tehát a kérdés: szerintetek elmondjam neki, hogy bánt vagy ezzel csak szítanám a tüzet? Vagy próbáljak minden kapcsolatot megszakítani vele mert ezt még mindig azért csinálja, mert nem fogadja el, hogy én nem akarok összejönni vele? Esetleg próbáljak csak elhidegülni tőle és tartani egy haveri viszonyt? (alapból minden nap beszélünk és kb hetente találkozunk koncerteken, ezt csökkentsem?)


2015. dec. 21. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne állj vele szóba többet.

Máshogy nem lehet az ilyen embert lekoptatni.

2015. dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, csak nehéz, mert barátként nagyon fontos nekem, ő mindig mindenben mellettem állt de az utóbbi időben már csak a rosszat kapom tőle... + a baráti körünk és az ízlésünk is ugyanaz, sajnos mindig mindenhol találkoznék vele ígyis.
2015. dec. 21. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne magyarazkodj neki. egy ilyen taho ugyse erti. de persze lehet neked ez tetszik, vannak nok akik imadjak ha igy bannak veluk.
2015. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" mikor kijózanodik akkor is "



raadasul alkohlista is. csak gratulalni tudok neked!

2015. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!