Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Segítseteeeek! :D nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítseteeeek! :D nincs bátorságom visszacsókolni, honnan szerezzek egy kis bátorságot? Vagy az is elég, ha csak szurkoltok nekem! :D

Figyelt kérdés

Szóvaaal, oké, nagyon szerencsétlen vagyok meg minden, de nem merem megcsókolni a barátomat (én vagyok a lány, of korsz :D). Én már csókolóztam, de az csak kavarás volt és akkor is nem kicsit elrontottam.

Nem akarom a barátom első normális csókját elrontani, ugyanakkor az is a kapcsolatunk rovására megy, hogy ennyire halogatom (tekintve, hogy már több, mint 1 hónapja együtt vagyunk és elég sok időt is töltünk el együtt, így nyilván néha már unja, hogy minden sz*rért zavarban vagyok meg ilyenek:D).

Nem akarom azt sem, hogy ez ciki legyen és másképp nézzen utána rám, elvégre azért ez egy lépcsőfok, amivel könnyen változtathatok a rólam alkotott véleményén.

Na meg az már más, hogy kb. teljesen elfelejtettem, hogy mégis mit-hogyan csókolózásnál:D.


De annyira szeretném azt, hogy ennyire közel legyünk, vagy nem is tudom:D


Tudom, hogy ez a csók-dolog nem döntés kérdése, de itt nem azzal van a baj, hogy nincs bátorságom.

Ma elég sokat beszélgettünk és már kezdett elillanni ez a "nem mereeem"-érzés, de indulnunk kellett hazafelé. Két perc múlva meg is bántam, hogy nem cselekedtem:D.:( szóval a legközelebbi lehetőségemet semmiképpen nem akarom elrontani!


Ergo a kérdésem a következő: mit tegyek, olvassak, nézzek, egyek, igyak, rajzoljak, stb. (:DDDD?!), hogy ne meneküljön világgá az egész bátorságom (és önbizalmam) ha vele vagyok?

Azt hiszem, az is elég, ha írtok valami lelkesítő szöveget, amit naponta 3x átolvashatok:D. De azért másfajta válaszoknak is nagyon örülnék!:)



2017. febr. 3. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy csók miatt biztos nem fog rólad megváltozni a véleménye. (Nem tudom, ez elég lelkesítő volt-e, mindenesetre hajrá:D)
2017. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

"már több, mint 1 hónapja együtt vagyunk"

Eddig voltam hajlandó elolvasni....

Komolyan...mi a fenét csináltok ha még egy csók sem volt? :D

Vagy ilyen ezo emberek vagytok és nem akarjátok egymás auráját megzavarni?

2017. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:D

Nem, drága #2, csak két tini, akiknek amúgy nem sok tapasztalatuk van a kapcsolatok terén. De ez így aranyos, tudjátok, az a "abszolút zavarban kimondjuk az első "szeretlek"-et" meg ilyenek...:D

2017. febr. 3. 23:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolok!Küldöm az erot. :D
2017. febr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne arra gondolj, hogy nem mered, hanem arra, hogy szereted :) De lehet csak én vagyok fura, hogy nekem ez bátorságot adna :D
2017. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Öhm... Hány évesek vagytok?
2017. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi az újabb válaszokat is!:DD<3

#6, 14 évesek vagyunk mindketten.


De végülis, holnap kiderül, hogy mennyire hatottak a válaszaitok meg az én végtelen türelemmel rendelkező legjobb barátnőm biztatása :DD


Szóval kérlek, délután gondoljatok az abnormális kérdezőre, aki képes még ezt is túlaggódni.c:

Köszönöm, sziszák!!! :D

2017. febr. 5. 21:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Nos? Kapunk vmi szaftos, édi sztorit a történtekről?
2017. febr. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, azt pont nem.😪
2017. febr. 7. 15:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Vmi rosszul sikerült?
2017. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!