Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Féltékeny vagyok a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a barátom exére, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a barátommal. Nekem ő az első, neki viszont már volt egy 2 évig tartó kapcsolata. Több mint egy éve szakítottak, a lány dobta őt egy veszekedés miatt. A barátom ezután hónapokig depressziós volt, még akkor is amikor megismertem. A lánnyal egy iskolába járok,távolról ismerem és mikor még nem is ismertem a barátomat, már akkor csodáltam hogy milyen gyönyörű, tehetséges,szinte tökéletes, pont olyan, amilyen én mindig is lenni akartam. Mellette a világ legátlagosabb emberének érzem magam. A barátom sokat beszél róla, kb mindenről ő jut eszébe ami köthető hozzá. Azt hiszem, még mindig nincs túl rajta. Valójában nincs okom féltékenynek lenni, mert már egyáltalán nem beszélnek(bár azt hiszem ez nem a barátomon múlik)de úgy érzem, hogy én nem lehetek elég jó neki ezután a lány után,egyszerűen nem tudom vele felvenni a versenyt. Reméltem, hogy el tudom őt feledtetni vele, de hát nem sikerült... :( Tudom hogy túlreagálom, hiszen mindenki gondol az első szerelmére, főleg ha ilyen hosszan tartó kapcsolat volt, és mindemellet úgy érzem, hogy nagyon szeret engem a barátom. De nem tudom leküzdeni ezt a féltékenységet, és már nagyon idegesít ez az érzés, és meg akarok tőle szabadulni, de képtelen vagyok. Mit tehetnék hogy elmúljon?

2017. febr. 4. 16:59
 1/8 A kérdező kommentje:
17/L, 19/F
2017. febr. 4. 17:00
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
megidézlek sátán, jöjj elő és kínozd meg eme lelket helyettem!
2017. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy sokat beszél róla,nem biztos,hogy jó jel,mindemellett tapintatlanság. Megéri ez neked? Nekem ez olyan,mintha csak egy hiánypótló lennél.
2017. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
52%
Nem hiszem, hogy van értelme tovább folytatni. Èn is rosszul érezném magam, ha a párom az exèről beszélne. Szerintem inkább barátság van köztetek, legalábbis részéről biztosan
2017. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt, szeretek vele lenni(ha épp nem róla beszél), és nem hiszem hogy észreveszi/tudja hogy nekem ez szarul esik, mert amúgy mindig nagyon figyelmes velem, és ezen az egy dolgon kívül úgy tűnik hogy nagyon fontos vagyok számára. Emiatt biztosan nem fogok szakítani vele, mert nagyon szeretem, csak ez azért zavar, olyan barátnő szeretnék lenni, aki mellet nem jut eszébe az exe... :/
2017. febr. 4. 17:30
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg azért annyira nagyon nem beszél róla nagyon sokat, ha nem érezném ennyivel jobbnak magamnál szerintem egyáltalán, de legalábbis sokkal kevésbé zavarna...
2017. febr. 4. 17:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor beszél róla, akkor jegyezd meg neki hogy most már veled van, ez van ne éljen a múltban és amúgy sem vagy kíváncsi az exbarátnőjére. Magyarázd el neki, hogy neki hogy esne ha fordított esetben lennétek, te nem egy pótlék vagy nem egy B terv és nem is egy vigasz. Ha ezeket nem érti meg, mond el neki hogy akkor nincs értelme folytatni, akkor lehet észbe kap, hogy téged is elfog veszíteni.
2017. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. febr. 4. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!