Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? A barátom mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom mindenkire féltékeny akivel csak szóba állok!

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, és mostanában alig beszélünk, mert dolgozik, esténként meg megy iszogatni a haverjaival. Ezen a héten itt az egyik barátnőm, aki nagyon jóban van 2 fiúval akikkel így muszáj együtt mászkálni. A barátomnak az a problémája, hogy mostanában - idézem - 'Nagyívbe lesz*rom'. Ami inkább rá lenne igaz, hiszen én várom reggeltől estig, hogy most bármi életjelet adjon. Tegnap is, azt se tudtam, hogy hol van egész nap. Persze, ott volt ahol tippeltem, hogy van, mert ismerem már, de attól még rosszul esik, hogy semmit nem mond. A másik pedig az, hogy iszonyatosan féltékeny erre a két fiúra is. Illetve múltkor egyik házibulin a haverjai táncolni akartak velem, és már szinte majdnem, hogy nekik esett. Persze, amikor ÉN felkérem ŐT(komolyan ez már szinte vicc) táncolni, akkor meg jön a(z): álmos vagyok, nincs kedvem, stb.

Ezeket mind elmondtam neki. Sajnos 30 km-re lakik, így alig tudunk találkozni, a munkája miatt, és a szüleim se valami engedékenyek

Mit tegyek?


2015. aug. 5. 07:01
 1/6 anonim válasza:
Az ilyentől menekülni kell. Gondolom még fiatal vagy ugyhogy biztos lesz jobb.
2015. aug. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tehat te ne allj szoba senkivel, o meg estenkent a haverjaival iszogatni jar. Te meg turod, hogy meg neki alljon feljebb...


Ha magadtol nem jossz ra, hogy ez az ember sosem fog megvaltozni, nem lehet rajtad segiteni. Addig szakits vele, amig tettlegessegig nem fajul a feltekenykedese.

2015. aug. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Habő "megy iszogatni a haverjaival" akkor ki is szar le kit? Mutasd meg neki a kérdésedeg a válaszolat!

Mondd el neki,hogy ez fofja megfojtani a kapcsolatotokat,ha nem hagy neked elég szabad teret. (nalam is ez volt csak en csi altam ezt)

És mondd el neki,hoigy mennsire szereted és soha n csalnád meg!

2015. aug. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen csak meg keseriti az életedet mert birtoklási vágya van és nem bír magával mivel ő úgy van vele ami az ővé ahhoz másnak semmi köze és hogy csak az ővé legyél és senki rád se nézzen aki meg férfi az mind ellenség.

Tudod ha meg nem lenne távkapcsolat nonstop rajtad logna és bosszantana ha tényleg szóba is állsz bárkivel és pasi!

Ez csak tönkre vágja az idegeidet folytonosan magyarázkodni és mindig úgy érezni magadat hogy rossz vagy pedig nem csak élsz.

szakíts vele mert ez nagyon szakítási ok vagy ne szakíts és gyűjtsd a sok mérget és bolondulj meg mellette nekem is volt már ilyen pasim és kiborított 1évig bírtam tovább nem.


22/N

2015. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy gondolkodj el a kapcsolatotokon....
2015. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én elég gyanakvó típus vagyok, és szerintem ha egy ffi eltűnik egy napra, akkor tuti valaki másnál volt. Bár remélem tévedek...
2015. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!